UA
  RU

  Вихідні у Києві: барний фестиваль BAROMETER

  Редагувати переклад

  В останні вихідні жовтня у столичному КВЦ "Парковий" пройде найбільший барний фестиваль у Східній Європі BAROMETER International Bar Show. Географічно найближче шоу подібного формату проходить далеко – у Берліні, тому краще не втрачати такої можливості. На фестивалі можна провести всі вихідні – два дні 10 000 людей під одним дахом будуть веселитися, пити правильні коктейлі, навчатись та відвідувати дегустації від усіх основних алкогольних компаній, які працюють в Україні.


  Епіцентром фестивалю стане зона, де зберуться команди з 24 найкращих барів України та сусідніх країн. Спеціально до «Барометра» вони розроблять по шість коктейлів, які можна буде скуштувати лише 29 та 30 жовтня.

  Також на одній з терас КВЦ «Парковий» буде облаштовано ресторанну зону, де зосередяться одні з найкращих гастрономічних закладів Києва. Приємним бонусом до коктейлів, стейків, бургерів та устриць стане свіже повітря та чудовий вид на Дніпро.


  barometr-international-bar-show

  Крім того, на фестивалі можна буде суттєво поповнити свій домашній бар. Головні виробники та постачальники барного обладнання привезуть на «Барометр» свої стенди, на яких можна буде купити додому барні ложки чи стрейнер не гірше, ніж у улюблених закладах.

  Не обійдеться і без лекційної програми: десятки спікерів з України та інших країн проведуть майстер-класи, корисні як управлінцям барів, так і новачкам, які відкривають для себе міксологію.


  Купити квитки можна на сайті http://www.barometer.show

   

  Статті на тему