UA
RU

The Weeknd представить пісню, присвячену Селені Гомес

Редагувати переклад
Вона навіть називатиметься на її честь. 

The Weeknd представить пісню, присвячену Селену Гомес-Фото 1

Соліст The Weeknd готує до виходу четвертий студійний альбом після тривалої перерви у кар'єрі. Очікується, що незабаром вийдуть два нові треки артиста під назвою Blinding Lights та Heartless. Незважаючи на те, що співак приховує деталі свого нового альбому, все частіше з'являється нова інформація про нього. 

Нещодавно стало відомо, що The Weeknd присвятить одну із пісень платівки своїй екс-дівчині Селені Гомес. А все тому, що співак зареєстрував авторське право на назву пісні в організації з прав виконавців ASCAP, яка рахується як Like Selena (Як Селена). 

Читайте також: Все про скандал між Беллою Хадід та Селеною Гомес

Як пам'ятають шанувальники зіркової пари, він та 27-річна поп-зірка почали зустрічатися у січні 2017 року, але до жовтня того ж року вони вирішили розлучитися після 10 місяців стосунків. 

Очікувалося, що одну з пісень The Weeknd присвятить Белле Хадід, з якою він розлучився у серпні цього року. Після розриву кілька разів бачили разом, тому шанувальники все ще сподівалися на їх возз'єднання. Схоже, що після виходу пісні «Like Selena», можливість відновлення відносин артиста з американською супермоделлю зводиться до нуля. 

Статті на тему