UA
  RU

  Я і моя тінь: 8 образів сестер Олсен, що найбільш запам'ятовуються.

  Редагувати переклад

  Сьогодні стало відомо, що Мері-Кейт Олсен вийшла заміж за банкіра Олів'є Саркозі. У зв'язку з цим ми вирішили згадати найвдаліші вбрання дизайнера, а заразом і оцінити образи її сестри-близнюка - Ешлі Олсен.

  [metaslider id=12432]


  ОЗвичайно дівчата, які як дві краплі води схожі одна на одну, з'являються на публіці разом. У дитинстві сестри разом знімалися у кіно, а подорослішавши, створили спільний модний бренд.

  Завдяки своїй заповзятливості Мері-Кейт та Ешлі Олсен з 2002 року включені до списку «100 знаменитостей» Forbes, а в 2007-му журнал помістив їх на 11-е місце серед найбагатших жінок у сфері розваг (на той момент їхній стан оцінювався в $100 мільйонів).


  Востаннє сестри-близнюки з'явилися в кіно 2004 року — в черговій мелодрамі для підлітків «Мить Нью-Йорка». Фільм провалився у прокаті, і дівчатам так і не вдалося стати серйозними актрисами. Натомість Мері-Кейт та Ешлі Олсен стали набирати популярності як it-girls.

  Згодом сестри Олсен почали випускати одяг для дівчат, але на цьому дівчата не зупинилися. 2006 року близнюки запустили власний модний бренд The ​​Row. Цього року дівчата здобули нагороду CFDA Awards у номінації «найкращий дизайнер жіночого одягу».

  Статті на тему