UA
RU

За Дженніфер Еністон доглядає одразу двоє чоловіків

Редагувати переклад
Джастін Теру залишився позаду. Акторка знову ходить на побачення.
За Дженніфер Еністон доглядає одразу двоє чоловіків-Фото 1

Дженіфер Еністон. Фото: Getty Images

Через п'ять місяців після розриву відносин Дженніфер Еністон та Джастін Теру почали рухатися далі. Якщо 46-річного Джастіна з того часу періодично бачать у компанії різних дівчат, Дженніфер нікого до себе не підпускала.

Видання Us Weekly повідомило, що 49-річна актриса почала ходити на побачення і має вибір. За серце зірки бореться одразу двоє чоловіків. Обидва вони працюють не в акторській сфері. Перший — якийсь «бос із технічної галузі». З ним Еністон познайомив свого друга.

Він нещодавно розлучився з дружиною і тепер намагається завоювати прихильність Дженніфер. Але все це тримається в секреті», - розповів один із друзів актриси.

Другий претендент з творчого середовища, вони познайомилися кілька місяців тому під час роботи над спільним проектом. Але чоловік – не актор.

Все в оточенні Джен дуже раді, що вона знову почала ходити на побачення. Вони важко можуть тримати це в секреті, бачачи, що вона починає нове життя. Актриса дуже щаслива і думає лише про своє благополуччя», - розповіло джерело.

Нагадаємо, Джастін Теру розповів про помилки у стосунках.

Статті на тему