UA
  RU

  Замок із «Ігри престолів» виставлено на продаж

  Редагувати переклад
  Західні ЗМІ повідомили, що замок Держфорд у Північній Ірландії тепер може придбати будь-хто.
  Замок із «Ігри престолів» виставлено на продаж-Фото 1

  Замок. Фото: instagram.com/empirebexy

  Замок виставлений на продаж, і його вартість становить менше мільйона доларів. А саме – 656 тисяч доларів. Ця нерухомість буде особливо цікавою для фанатів серіалу «Гра престолів». Саме тут знімали родове гніздо Кейтлін Старк та будинок сімейства Таллі.

  Побудований у ХІХ столітті за наказом Арчибальда Ачесона, графа Госфорда, замок належав його нащадкам до 1921 року. Під час Другої світової війни тут жили солдати та військовослужбовці, а потім у 1983 році грандіозну споруду використовували як готель. Лісову територію довкола замку офіційно визнали заповідником під охороною державних служб Ірландії.

  Читайте також: СТАЛИ ВІДОМІ НОМІНАНТИ НА ПРЕМІЮ «ЕММІ-2018»: «ГРА ПРЕСТОЛОВ» ЛІДІРУЄ

  У 2006 році у замку провели велику реконструкцію, яка фінансувалася компанією Gosford Castle Development Limited. На проект було витрачено близько XNUMX мільйонів доларів. 

   

  Публікація від Bex (@empirebexy)

  У результаті будинок розділили на 23 розкішні резиденції, шість з яких виставлені на продаж. Кожна з них займає 325 квадратних метрів і складається щонайменше із трьох спалень та кількох ванних кімнат, а в одній із частин замку розташований сад на даху.

  Замок із «Ігри престолів» виставлено на продаж-Фото 2

  Кадр зі зйомок серіалу "Гра престолів". Фото: E! News

  У 2010 році у Північній Ірландії розпочалися зйомки «Ігри престолів». З того часу до замку почали все частіше приїжджати туристи. Адже саме тут відбувалося багато знакових сцен серіалу. Біля стін знаменитого Ріверрана в третьому сезоні Робб Старк стратив Рікарда Карстарка за зраду, а після «червоного весілля» наприкінці того ж сезону замок шляхом захоплення влади перейшов до Волдера Фрея та його синів.

  Статті на тему