UA
  RU

  Записка Мерилін Монро, адресована Джо Ді Маджо, буде продана на аукціоні 

  Редагувати переклад
  Відомий бейсболіст носив її у гаманці все життя. 
  
  Записка Мерилін Монро, адресована Джо Ді Маджо, буде продана на аукціоні - Фото 1

  Незважаючи на те, що видатний гравець Янкіз і найсексуальніша актриса ХХ століття зустрічалися лише кілька років, саме Джо з усіх чоловіків актриси виявився найвідданішим. У 1954 році лише після дев'яти місяців шлюбу пара розлучилася, але буквально за 4 дні до смерті улюблений спортсмен знову зробив Мерілін пропозицію. Після загибелі зірки кіно Джо був абсолютно спустошений, але саме він організував похорон зірки, а також розпорядився, щоб вони були закриті. До кінця своїх днів гравець Янкіз залишався неодруженим. 


  Проте, що зіпсувало стосунки двох зірок минулого століття, чи, можливо, хтось? Справжня причина, мабуть, залишиться назавжди загадкою, але хоча б одне оком подивитися на ситуацію з погляду Мерілін у нас є можливість. Так, Джо все життя носив із собою в гаманці записку з вибаченнями, яку написала акторка для нього. Саме це коротке повідомлення, яке зірка “У джазі тільки дівчата” записала на квитку до хімчистки, буде продано на аукціоні Крістіс. 

  Читай також: Про що жінка мовчить: Дана Павличко, видавчина


  Записка Мерилін Монро, адресована Джо Ді Маджо, буде продана на аукціоні - Фото 2

  “Дорогий Джо, я знаю, що була неправа! Я поводилася таким чином і говорила ті самі речі, бо мені було боляче. Не тому, що я справді вірила в них. З мого боку було безглуздо відчувати біль, тому що для цього не було достатньо причин – насправді взагалі жодних причин. Будь ласка, прийми мої вибачення, і не гнівайся на свою дитинку - вона любить тебе. Твоя любляча дружина (на все життя), Місіс Дж. П. Ді Маджо". 

  Судячи з того стану, в якому на даний момент перебуває лот аукціону Крістісді Маджо носив записку з собою настільки довго, що вона розсипалася на 4 окремі шматочки. Таємниця турбулентного шлюбу оцінена професіоналами у вартість від 50 000 до 100 000 доларів. 


  Статті на тему