UA
  RU

  Жизель Бюндхен презентувала свою першу автобіографічну книгу

  Редагувати переклад
  Бути функціональним і пробувати себе в різних сферах діяльності - саме під таким гаслом працюють сучасні громадські особистості.
  Жизель Бюндхен презентувала свою першу автобіографічну книгу.

  @gisele.bundchen

  Жизель Бюндхен невпинно працює над собою та своїм життям. Вона вирішила розширити спектр своєї дії і зовсім недавно, а саме 3 квітня презентувала свою першу автобіографічну книгу під назвою «Уроки: мій шлях до осмисленого життя» (Lessons: My Path to a Meaningful Life). Модель тільки-но встигла презентувати свій витвір у Гамбурзі, як книга, яка тільки надійшла у продаж, стала бестселером за версією видання New York Times.

  Читайте також: КЕРІ БРЕДШОУ ПОЗА ЕКРАНОМ: 15 ЖИТТЯНИХ МУДРОСТЕЙ ВІД САРИ ДЖЕСИКИ ПАРКЕР

  У своїй автобіографії відома модель розповідає про дитинство на півдні Бразилії; про те, як вона мріяла стати волейболісткою чи ветеринаром, але життя запропонувало їй дещо інше. Жизель згадує про те, як її в Макдональдсі замінив модельний скаут і запропонував співпрацю з агентством Elite Modeling. І хоч вона спочатку відхилила його пропозицію через заборону її батька, пізніше Бюндхен все ж таки погодилася розглянути варіант модельного бізнесу. У книзі розповідається про дебют Жизель на подіумі 1998 року на показі Олександра Макквіна.

  Жизель Бюндхен презентувала свою першу автобіографічну книгу.

  @gisele.bundchen

  Сама Бундхен каже, що вона не є модель. Те, чим вона займається, виключно робота, яка дає можливість подорожувати світом і непогано заробляти:

  Я не модель. Це моя робота, моя кар'єра. Це дозволило мені побачити світ і мені добре заплатили за це. Але це ніколи не визначало мене як особистість,

  - переконана дівчина.

  На презентацію своєї книги в Гамбурзі вона обрала лаконічне, але дуже весняне вбрання: сонячно-жовтий джемпер та джинси скині. Як то кажуть, просто, але зі смаком!

   

  Статті на тему