UA
RU

Життєва філософія Крістофера Нолана

Редагувати переклад

Життєва філософія Крістофера Нолана-Фото 1

З дитинства Крістофер Нолан знав, що зніматиме кіно, а надихнули його на це «Зоряні війни». За 50 років він створив безліч картин, високо оцінених і глядачами, і критиками. На честь дня народження талановитого режисера зібрали його найкращі цитати про кіно та життя. 

Читайте також: 12 життєвих уроків від Дженніфер Лопес

Життєва філософія Крістофера Нолана-Фото 2

У мене виникає таке почуття, що з кожним роком кіно все далі віддаляється від реальності.

Я ніколи не вважав себе щасливим. Насправді, я справжнісінький песиміст. Чесно чесно.

 

герої коміксів заповнюють прогалину у психології сучасної культури. Вони виконують ту саму роль, як і персонажі грецької міфології.

 

Так, нуар та психологічний трилер - це мої улюблені аспекти у картинах. Ці складові викликають у мене найбільшого страху, якщо хочете. Таке, знаєте, почуття незахищеності та таємної змови.

Життєва філософія Крістофера Нолана-Фото 3

Кожній великій історії потрібний великий кінець.

Багато хто знає, що більшість фільмів сьогодні робиться виключно через комерційну вигоду. Такі режисери як я отримують насолоду від самого процесу експерименту, а не від заїжджених кліше та штампів.

 

Відколи кіно перекочувало на телебачення, багато фільмів набули, так би мовити, лінійної структури. Ви можете спокійно відійти від телевізора, щоб відповісти на телефонний дзвінок, а потім повернуться і нічого не втратити від цього.

Життєва філософія Крістофера Нолана-Фото 4

Хороший актор інстинктивно відчуває, що потрібне його партнерам по майданчику.

У коледжі я вивчав англійську літературу. Не скажу, щоб я дуже добре вчився, але можу точно сказати, що я виніс зі свого навчання. Я почав думати про свободу викладу, про ту свободу, якою мали великі письменники. І, зрештою, я дійшов висновку, що талановиті режисери не повинні нехтувати цим даром.

 

Усі ми вночі спимо і бачимо сни. Це універсальний досвід кожної людини, але ми не можемо ні з ким поділитися. Але якби таке було можливе, то простір сну став би важливою та цінною альтернативною реальністю.

Статті на тему