UA
  RU

  Знаменитості, які не зафарбовують сивину

  Редагувати переклад
  Ці зірки слідують за трендом natural beauty.

  Сивина завжди була проблемою для жінок. Що вже говорити про знаменитостей, чиї появи завжди уважно розглядаються через призму фото папараці та статей у пресі? Ми розповімо про селебріті, які відмовилися від використання фарби на користь природності. 

  Знаменитості, які не зафарбовують сивину-Фото 1

  Меріл Стріп

  Знаменита американська актриса відмовилася від зафарбовування сивини. У повсякденному житті Меріл Стріп не приймає втручань у зовнішність: вона гордо ходить зі зморшками та сивим волоссям. Тільки якщо роль вимагає кардинальних трансформацій у зовнішності (наприклад, фарбування волосся), Стрип погоджується піти до колориста. 

  Читайте також: Зірки, які зав'язали із вживанням алкоголю

  Знаменитості, які не зафарбовують сивину-Фото 2

  Мей Маск

  71-річна модель та сертифікований дієтолог також не вважає за потрібне зафарбовувати сиві локони. Мама всесвітньо відомого Ілона Маска пропагує гарне старіння та любов до себе. Подивившись на цю знаменитість, можна з упевненістю сказати, що вік, зморшки та сивина надають жінці шарму та елегантності. 

  Знаменитості, які не зафарбовують сивину-Фото 3

  Хелен Міррен

  А ось 74-річна актриса та лауреат премії «Оскар» зізнається, що фарбує волосся. Але у нашому списку вона не просто так. Виявляється, Міррен зафарбовує темне волосся в сріблястий, щоб досягти рівної сивини. 

  Знаменитості, які не зафарбовують сивину-Фото 4

  Олександра Грант

  У коханої відомого актора Кіану Рівза, Олександри Грант, є досить вагомий аргумент, чому вона проти зафарбовування сивини. Американська художниця посивіла досить рано, але ще з юних років перестала приховувати сріблясті локони.

  Як розповіла сама знаменитість, вона відмовилася від фарби через шкідливі для здоров'я реагенти в її складі. Як аргумент, жінка навела матеріал із журналу Newsweek, в якому йшлося про те, який згубний вплив фарба може вплинути на здоров'я. Зокрема, судячи із заголовку статті, фарбування волосся може призвести навіть до раку молочної залози. 

  Читайте також: Знаменитості, які прийняли позицію старіти красиво

  Знаменитості, які не зафарбовують сивину-Фото 5

  Кейт Міддлтон

  У 37-річної Кейт Міддлтон є сиве волосся, але це анітрохи її не бентежить, незважаючи на нападки преси. Дружина принца Вільяма іноді виникає на світських заходах з непрофарбованим корінням і сивиною. 

  Будьте собою – це найголовніше!

  Статті на тему