UA
RU

Казкова реальність: Знаменитості, які пов'язали себе узами шлюбу з фанатами

Редагувати переклад
Випадковості не випадкові! 

З дитинства мами читають нам наївні та інфантильні казки, прищеплюючи нереальне відчуття реальності. Вкладаючи в голову божевільні фантазії про те, що для кожної Попелюшка обов'язково знайдеться її власний принц, а все зло буде переможено за допомогою лікувального поцілунку спорідненої душі. Подібні ідеї у дорослому віці розбиваються об стіну жорстокої реальності — мріяти про більше не доводиться.

Проте часом проста дівчина, візьмемо, наприклад, офіціантка, може зустріти свого нареченого, представника «вищої касти кінозірок», і навіть побудувати з ним щасливі стосунки. Нова подружка Зака ​​Ефрона Ванесса Вальядарес, яка є лише обслуговуючим персоналом, знову дала надію фанатам на те, що в цьому божевільному світі можливо все.

Хто не мріяв вийти заміж за улюбленого актора чи одружитися з голлівудською актрисою? У новому матеріалі розповідаємо про знаменитостей, які не звернули увагу на свій статус і закохалися у маловідомих, а то й зовсім простих людей. Чи означають ці історії те, що в нас також є шанс?

Казкова реальність: Знаменитості, які пов'язали себе узами шлюбу з фанатами.

Кеті Холмс

41-річна американська актриса з юнацьких років була по вуха закохана в голлівудського актора Тома Круза. Кеті Холмс була настільки одержима знаменитістю, що вирішила стати акторкою, щоб познайомитися зі своїм кумиром.

Усе сталося так, як мріяла дівчина. Вона познайомилася з Томом на зйомках, а далі у пари почався бурхливий роман. У 2006 році знаменитості одружилися, і цього ж року у них народилася донька Сурі. Але, на жаль, щасливим кінцем казка так і не закінчилася — подружжя розлучилося через шість років шлюбу.

Читайте також: Знаменитості, які не зафарбовують сивину

Казкова реальність: Знаменитості, які пов'язали себе узами шлюбу з фанатами.

Енн Гетевей

Голлівудська актриса Енн Хетеуей ніколи не була обділена чоловічою увагою. Проте серцю знаменитості був милий маловідомий на той момент актор та ювелір Адам Шульман. Пара познайомилася на знімальному майданчику у 2008-му році. Спочатку Адам побоювався спілкуватися з всесвітньо відомою актрисою, проте вже через три роки актори зіграли весілля.

Зараз Адам та Енн виховують двох дітей. 

Казкова реальність: Знаменитості, які пов'язали себе узами шлюбу з фанатами.

Джулія Робертс

Після виходу фільму "Красуня" біля ніг Джулії Робертс були найвідоміші чоловіки Голлівуду. Щоправда, американська актриса майже відразу зрозуміла, що їй не вдасться побудувати щасливе сімейне життя зі знаменитою людиною.

У 2000-х на зйомках Робертс познайомилася з американським кінорежисером Деніелом Модером, захопленим актрисою та її грою в культовому фільмі «Красуня». Пара разом уже понад 18 років. 

Казкова реальність: Знаменитості, які пов'язали себе узами шлюбу з фанатами.

Адам Сендлер

Маловідома американська актриса закохалася в Адама Сендлера ще замолоду. Коли вони зустрілися на знімальному майданчику, між ними одразу ж закрутився бурхливий роман. А заради того, щоб стати дружиною американського актора, дівчина навіть прийняла юдаїзм. Адам і Джекі Тітоун разом понад 16 років. 

Читайте також: Зірки, які зав'язали із вживанням алкоголю

Казкова реальність: Знаменитості, які пов'язали себе узами шлюбу з фанатами.

Різ Уізерспун

Першим чоловіком знаменитості став американський актор Раян Філіпп. Щасливе сімейне життя голлівудської пари тривало досить довго – закохані були разом вісім років. Проте пізніше Різ зрозуміла, що двом відомим людям дуже складно ужитися разом.

Через чотири роки після розлучення 43-річна американська актриса пов'язала себе шлюбом з агентом з пошуку роботи у сфері розваг, 50-річний Джимом Тотом, який, як виявилося, був таємно закоханий у неї. 

Статті на тему