UA
RU

Знаменитості, яких звільнили прямо на знімальному майданчику

Редагувати переклад
Кар'єра акторів сповнена несподіванок, тому звільнення прямо на знімальному майданчику – нормальна практика у сфері кіноіндустрії.

Здавалося б, ремесло актора полягає лише в тому, щоб отримати хорошу роль у фільмі та відіграти її так, щоб зрештою отримати бажаний Оскар. Але не все так гладко, як може здатися на перший погляд. Якщо роль уже в кишені, це не означає, що її вдасться дограти до кінця. Ми склали рейтинг «горе-акторів», які так і не змогли закінчити свою справу, адже були звільнені прямо на зйомках.

Енн Гетевей

звільнили на майданчику

Проект: фільм Трохи вагітна

Причина звільнення: Ще в 2007 році Хетеуей мала зіграти головну героїню Еллісон Скотт, замість Кетрін Хейгель. Ходили чутки, що Енн була замінена до початку зйомок, тому що у неї та Джадда Апатоу (режисера фільму) були різні погляди на інтимні сцени вагітності та актрису звільнили.

 Я подумала про те, що Джадд мав рацію, щоб замінити мене іншою актрисою. Адже моя проблема полягала в тому, що я ніколи не відчувала почуття материнства і я не знала, як поводитись і які емоції відіграти при народженні дитини.

Чарлі Шин

звільнили на майданчику

Проект: серіал Дві з половиною особи

Причина звільнення: Після того, як актор дозволив собі висловлюватися на адресу продюсерів серіалу та відмовився від проходження програми реабілітації наркозалежних, було вирішено, що Чарлі Шин більше не продовжуватиме зніматися у цьому проекті. Натомість Шина запросили для зйомок Ештона Катчера.

Читайте також: ЗІРКІ ПОРУЖКИ

Крістіан Бейл

звільнили на майданчику

Проект: фільм американський психопат

Причина звільнення: Для цієї ролі режисери організували серйозний кастинг і переглянули безліч акторів, перш ніж їхній вибір упав на Крістіана Бейла. Але після того, як зйомки вже готувалися до запуску, Бейла звільнили, оскільки Леонардо Ді Капріо звільнився час і його взяли на головну роль. Проте Бейл продовжував тренуватися у спортзалі, бо вважав, що, зрештою, його повернуть до проекту. Так і сталося!

Меган Фокс

звільнили на майданчику

Проект: фільм Трансформери. Темний бік Місяця

Причина звільнення: У 2009 році Меган Фокс зробила кілька зауважень на адресу режисера фільму Майкла Бей, назвавши його «Гітлером у своєму роді» та «кошмаром кіноіндустрії». Саме тому, у третій частині Трансформери актрису замінили на Розі Хантінгтон-Уайтлі 

Шеннен Доерті

звільнили на майданчику

Проект: серіал Беверлі-Хіллз, 90210

Причина звільнення: Шеннен Доерті славилася своїм буйним характером і часто влаштовувала розбирання на знімальному майданчику. Іноді вони навіть доходили до бійок. Тому продюсер серіалу Аарон Спеллінг не витримав її неспокійну вдачу і звільнив із проекту, відправивши на навчання до Англії. 

Сельма Блер

звільнили на майданчику

Проект: серіал Управління гнівом

Причина звільнення: Блер зіграла подругу Чарлі Шина, Кейт Уельс, у комедійному шоу Управління гнівом, але її звільнили у червні 2013 року Актриса поскаржилася керівництву серіалу на неналежну поведінку Шина, але продюсери вирішили пошкодувати головного героя, а Сельму звільнити. Актриса подала позов у ​​розмірі 1,2 мільйона доларів на провідного актора Чарлі Шин та продюсерську компанію Lionsgate Entertainment, вимагаючи грошей, які вона могла б заробити, якби не була звільнена. 

Читайте також: ДІТИ ЗІРОК, ЯКИМ МИ ПРОРОЧИМО ВЕЛИКЕ МАЙБУТНЄ

Райан Гослінг

звільнили на майданчику

Проект: фільм Милі кістки

Причина звільнення: Гослінг, який мав зіграти отця Джека Соломона у фільмі, був звільнений режисером Пітером Джексоном через те, що набрав зайвих 27 кілограмів. Актор зробив це навмисно, оскільки вважав, що його персонаж мав бути важким. Він зізнався The Hollywood Reporter, що, на його думку, тато мав важити близько 95 кг, тому вирішив активно набирати масу.

Я з'явився на знімальному майданчику і страшенно помилився. Тоді я був товстим і безробітним.

Жан-Клод Ван Дам

звільнили на майданчику

Проект: фільм хижак

Причина звільнення: було багато теорій щодо того, чому Ван Дамм був звільнений із проекту Хижак, але найпопулярніша це через те, що актор не міг припинити займатися кікбоксингом. Очевидно, він справді хотів, щоб його персонаж «був прибульцем-кікбоксером із космосу», але продюсеру Джоел Сілвер не сподобався цій ідеї.

Ще одна чутка полягала в тому, що його звільнили за те, що він зламав голову хижака за 20 000 доларів, але Ван Дам заперечує цей факт.

Статті на тему