UA
RU

Знаменитості, які підтримали український народ

Весь світ затамував подих та зі сльозами на очах спостерігає за подіями на нашій Батьківщині.

Підтримка – важлива складова боротьби проти ворожої сили і не важливо, вона матеріальна чи нематеріальна. Так багато світових знаменитостей не залишилися осторонь усього, що відбувається в Україні та висловили свої слова співчуття та підтримки. Адже чим більше світ знає про це, тим більше шансів на перемогу!

Майкл Дуглас

Поки в США проходила церемонія нагородження SAG Awards 2022, багато селебрітів виступили з промовою, де йшлося про Україну. Так, Майкл Дуглас з'явився на червоній доріжці з маленьким в'язаним прапором нашої Батьківщини біля карману та заявивши.

Якщо у нас і був час оцінити, що таке справжня демократія, то зараз. Я просто пишусь тим, що роблять українці для своєї держави.

Міла Йовович

Знаменитості, які підтримали український народ-Фото 1

Актриса, коріння якої схоже з Україною так само виразило занепокоєння тим, що відбувається в нашій країні. На своїй сторінці в Інстаграм вона розповіла про свої емоції та почуття.

Мою країну і народ бомбардують. Друзі та батьківщина ховаються. Моя кров і моє коріння походять як з Росії, так і з України. Я розриваюсь на дві частини, дивлячись, який страх розгортається, країна руйнується, сім'ї переселяються, все їхнє життя лежить в обгорілих обломках навколо них. Я пам'ятаю війну на батьківщині мого батька в колишній Югославії та історії, які моя батьківщина розповідає про травми та терор, які вони пережили. Війни. Всегда війна,

– написала акторка.

Принц Гаррі і Меган Маркл

Принц Гаррі та Меган Маркл висловили свою підтримку Україні після того, як Росія розпочала масштабне вторгнення. «Принц Гаррі і Меган, герцог і герцогиня Сассекські, і всі ми в Арчевеллі виступаємо разом з народом України проти цього порушення міжнародного та гуманітарного права і заохочуємо світову спільноту та її лідерів зробити те саме», — йдеться у заяві, опубликованій на веб- сайті некомерційної організації парі у четвер.

Джіджі Хадід

Модель так само не залишилася осторонь висловила свою підтримку в сторіс на власній сторінці в Інстаграм.

Моє серце болить за Україну та всіх, кого торкнулася ця неймовірна реальність. Дії Путіна є загрозою для кожної демократичної країни у світі і його потрібно зупинити. Я молюся, щоб підтримка, яку надають інші країни, дала українцям ті, за що вони голосували та заслуговують. Руки геть від України.

Кендалл Дженнер

Кендал також підтримала Україну у своїх соціальних мережах. Вона закликала свою багатомільйонну аудиторію, щоб зібрати гроші на підтримку українців. Також модель поділилася різними ресурсами та посиланнями, за допомогою яких можна пожертвувати гроші українським біженцям, зокрема вона рекомендувала платформу  care.org.

Читайте також:  Сучасні українські художники про війну проти Росії

Шон Пенн

Знаменитості, які підтримали український народ-Фото 2

Attends the 7th Annual Sean Penn & Friends HAITI RISING Гала benefiting J/P Haitian Relief Organization on January 6, 2018 in Hollywood, California.

Шон Пенн зараз перебуває в Україні, щоб задокументувати все, що відбувається. Як повідомляється на сайті Офісу президента України: “Режиссер спеціально приїхав до Києва, аби зафіксувати всі події, які зараз відбуваються в Україні та розповісти світові правду про вторгнення Росії в нашу країну. Шон Пенн – серед тих, хто сьогодні підтримує Україну в Україні. Наша країна вдячна йому за такий прояв мужності та чесності». 

Анджеліна Джолі

Знаменитості, які підтримали український народ-Фото 3

Актриса одна з перших висловила занепокоєння у соціальних мережах щодо війни в Україні.

Як і багато хто з вас, я молюся за людей в Україні. Я зосередилася разом із моїми коллегами з @refugees на тому, щоб зробити все можливе для забезпечення захисту та основних прав людини, переміщених осіб та біженців у регіоні. У нас є повідомлення про жертви та людей, які починають тікати зі своїх домівок у пошуках безпеки. Поки що рано казати, що станеться, але значення цієї події для народу України та для міжнародного верховенства права – неможливо переоцінити.

- Вона писала. 

Шеннен Догерті

Знаменитості, які підтримали український народ-Фото 4

Актриса написала цілий пост про Україну та підкріпила його світлиною перших жертв громадянського населення.

Це відбувається зараз. Зверніть увагу. Говоріть про це. Я не можу повірити, що знаменитості та впливові особи публікують про свій останній успіх чи нову сумку, коли вбивають дітей, батьків, матерів, синів, дочок. Хоча я розумію, що є межа того, що можуть досягти соціальні медіа, я також думаю, що вони можуть зробити набагато більше, ніж просто бути самообслуговуваною платформою. Україно, я молюся за тебе.

Блейк Лайвлі та Райан Рейнольдс

Знаменитості, які підтримали український народ-Фото 5

26 лютого знаменита пара започаткувала кампанію зі збору грошей, поставивши за мету зібрати суму в розмірі 1 мільйона доларів для українських біженців. Збір відбувається на платформі unrefugees.org. Кошти будуть розподілятися країнам, які надають гуманітарну допомогу нашим біженцям.

Ілон Маск

Геній нашої сучасності також не залишився осторонь і надав доступ Україні до його сервісу Starlink, що дає змогу підключатися до Інтернету через спутник. Сервіс Starlink зараз активний в Україні. У маршруті більше терміналів», — написавши засновник SpaceX Ілон Маск у Twitter 26 лютого 2022 року, через кілька годин після того, як Михайло Федоров, віце-прем'єр-міністр України та міністр цифрової трансформації України, звернувся до нього у Twitter на тлі російського вторгнення з проханням: «@elonmusk, поки ви намагаєтесь колонізувати Марс — Росія намагається окупувати Україну! Поки що ваші ракети успішно приземляються з космосу — російські ракети атакують громадян України! Ми просимо вас надати Україні станції Starlink.”

Арнольд Шварценеггер

Мене попросили дати кілька інтерв'ю, але я гадаю, що новини повинні продовжувати зосереджуватися на тому, що відбувається на місцях — на трагедії, яка розбила наші серця і на мужності українського народу, яка вдихає нас. Я не експерт із зовнішньої політики, тому залишу аналіз для розумніших людей, ніж я. Я знаю, що таке вирости після війни, в окупованій країні, і знаю, що у війні та її наслідках ніхто не виграє, лише страждає. Війна має спосіб зламати переможців разом із переможеними. У мене є друзі та шанувальники-українці, так само як і російські друзі. Наскільки я можу судити, ніхто з них цього не хоче. Надіюсь, що розсудливість зрештою переможе і закінчитися ця не потрібна війна перед тим, як багато життя зламано. Тим часом я стою разом із народом України. Я поділяю ваше горе і вашу надію на світ. Ви надихаєте мене своєю хоробрістю та своєю людяністю перед обличчям цього кошмару. Боже благослови вас.

– актор і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер 

Статті на тему