UA
RU

Знають собі ціну: 8 знаменитостей, які застрахували своє тіло

Редагувати переклад
Найкраща інвестиція – це інвестиція у себе!

Світові знаменитості іноді вражають своїми рішеннями, але за кожним із них стоїть своя історія. Хтось вкладає свої капіталовкладення у нерухомість чи бізнес, а хтось віддає круглу суму на страхування… власного тіла. Пам'ятаєте, як у Мережі ходила інформація, що Дженніфер Лопес застрахувала свої сідниці на 300 мільйонів доларів? Як виявилося, така інвестиція дуже популярна серед мешканців Голлівуду, тому ми зібрали ще кілька прикладів зірок, які вклали чимало грошей.

Хайді Клум та її ноги

Знають собі ціну: 8 знаменитостей, які застрахували своє тіло.

Коли ноги – твоя візитна картка, важко утриматися від спокуси, щоб їх не застрахувати, про всяк випадок. Так зробила супермодель Хайді Клум і витратила на страховку своїх довгих ніг близько 200 000 доларів. В одному інтерв'ю модель згадала, що отримала сильний поріз від розбитої пляшки на нозі, тому їй довелося активно лікувати рану, щоб не залишився рубець. Шрам є і зараз, але Клум добре маскує його, саме ця ситуація і спонукала її покласти гроші на рахунок своїх частин тіла.

Холлі Медісон та її груди

Знають собі ціну: 8 знаменитостей, які застрахували своє тіло.

Instagram/@hollymadison

Зірка маєтку Playboy і улюблениця Х'ю Хефнера Холлі Медісон застрахувала свої груди на 1 мільйон доларів. Знаменитість зізналася, що ця частина тіла – основне джерело доходів, тому якщо щось з нею трапиться, Холлі завжди зможе відновити її за наявний мільйон.

Ріанна та її ноги

Знають собі ціну: 8 знаменитостей, які застрахували своє тіло.

Instagram/@badgalriri

Ще одна знаменитість, яка надала особливого значення своїм ногам. У 2007 році Ріанна удостоїлася титулу "Божественні ніжки" від Gillette's, тому вирішила, що варто їх застрахувати на 1 мільйон доларів США, як кажуть, від гріха подалі.

Доллі Партон та її груди

Знають собі ціну: 8 знаменитостей, які застрахували своє тіло.

Груди кантрі-співачки Доллі Партон завжди були на увазі, та й сама виконавиця приділяла їй належну увагу у своїй творчості. Так що вона не пошкодувала 600 000 доларів на груди, які були і є головним козирем образів зірки.

Читайте також: Сім разів відміряй: Тривалі зіркові відносини, які закінчилися коротким шлюбом 

Брюс Спрінгстін та його голосові зв'язки

Для співака втратити голос – найстрашніший кошмар, тому Брюс Спрінгстін вирішив передбачити цей момент та застрахував свої голосові зв'язки на 6 мільйонів доларів. Знала б свого часу Адель, що так можна було, тоді хоч якась компенсація була під час її лікування зв'язок.

Мерайя Кері та її голос і ноги

Знають собі ціну: 8 знаменитостей, які застрахували своє тіло.

HOLLYWOOD, CA — NOVEMBER 01: Mariah Carey є щасливим з Hand and Footprint Ceremony на TCL Chinese Theatre on November 1, 2017 in Hollywood, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Напевно, коли у співачки з'явилося зайве 70 мільйонів доларів, вона задумалася, щоб їх витратити. Але рішення прийшло само собою – на основні джерела прибутку. Знаменитість вирішила відкрити страховий поліс на суму 35 мільйонів доларів на свої голосові зв'язки і таку суму поклала на рахунок своїх ніг. До речі, причина страхування кінцівок та сама, що й у Ріанни - удостоїлася честі називатися володаркою "Божественних ніжок".

Кріштіану Роналду та Девід Бекхем та їхні ноги

Знають собі ціну: 8 знаменитостей, які застрахували своє тіло.

TURIN, ITALY — AUGUST 25: Cristiano Ronaldo від Juventus протягом Італійської зірки Потік між Juventus в Lazio на Allianz Stadium on August 25, 2018 в Турін Італії (Photo by Laurens Lindhout/Soccrates/Getty Images)

Тут все зрозуміло і без слів: страхувати ці частини тіла футболістам обов'язково, адже це є гарант подальшої успішної кар'єри. Причому вони не витратили ні копійки, їх страхові поліси сплатив футбольний клуб Real Madrid. На рахунок Кріштіану вони поклали 144 мільйони доларів, а Девіду - 70 мільйонів доларів.

 

Статті на тему