UA
RU

Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку у новому «Бетмені»

Редагувати переклад
Новий «Бетмен» виглядає дуже перспективним. 

Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку у новому «Бетмені»-Фото 1

Стало відомо, що зірка серіалу «Велика маленька брехня» Зої Кравіц приєдналася до Роберта Паттінсона у новому фільмі про Бетмена. Актриса та співачка зіграє Селіну Кайл, Жінку-кішку. Про це повідомляє The Guardian. 

Читайте також: Зіркові діти, які перевершили своїх батьків

Як пише видання, 30-річна донька Ленні Кравіца пройшла ретельний відбір та конкурувала за місце у супергеройському фільмі DC з Аною де Армас, Еллою Балінською та Ейсою Гонсалес. Після того, як Зої зустрілася на пробах із Робертом Паттінсоном, який зіграє Бетмена, її одразу ж затвердили на роль Жінки-кішки.

За словами Метта Рівза, режисера майбутньої картини, нова історія Бетмена буде абсолютно іншою. 

Я сподіваюся, це буде захоплююча, але при цьому емоційна історія. Новий «Бетмен» буде детективнішим, ніж раніше. Я почерпнув це з коміксів. «Бетмен» має бути найбільшим детективом у світі, і сюжет не обов'язково будуватиметься навколо цього.

До акторського складу фільму, крім Кравіц та Паттінсона, входить Джеффрі Райт, який зіграє комісара Гордона. Передбачається, що в новому «Бетмені» може з'явитися Джона Хілл, який за непідтвердженою інформацією претендує на роль невідомого лиходія. 

Передбачається, що робота над фільмом може розпочатися наприкінці поточного року або на початку 2020 року. 

Статті на тему