UA
RU

Зої Кравітц про стосунки з екс-чоловіком, режисерську роботу та дебютний альбом

Редагувати переклад

Спойлер: в інтерв'ю знаменитість також згадала нового бойфренда Ченнінга Татума.

Зої Кравітц - персона, яка завжди на слуху і не важливо, говорять про її особисте життя або кар'єрні досягнення. Після розлучення з Карлом Глусманом, актриса вдарилася в режисерську роботу, знялася в новій частині Бетмена, а також тримає інтригу у відносинах з Ченнінг Татумом. Про це про все Зої розповіла в новому інтерв'ю американського видання Elle, де вона повідала, як знамените прізвище їй допомогло реалізуватися.

Зої Кравітц про стосунки з екс-чоловіком, режисерську роботу та дебютний альбом-Фото 1

У серпні 2021 року шанувальників актриси сколихнула новина про те, що Кравітц і Глусман розлучаються з невідомих причин, яких досі не оприлюднили. Ця ситуація змінила вектор життя актриси, але вона зазначила, що залишилася у добрих стосунках зі своїм екс-чоловіком.

Карл – неймовірна людина і справа не так у ньому, як у мені. Я вчуся пізнавати себе, ставити собі питання про своє "я" і намагаюся розібратися, хто я насправді. Це нормально. Це мій шлях, який я вибрала,

– зізналася Кравітц.

Зараз Зої зустрічається з Ченнінг Татумом, з яким вона також працює на одному знімальному майданчику фільму Pussy Island. Актриса та режисер в одній особі не говорить прямо про їхні стосунки, але дуже захоплюється роботою Татума.

Дивлячись на його роботи і слухаючи, як він говорить про «Супер Майку» та живе шоу з цього фільму, я подумала, що він фемініст. Не думаю, що ми бачили його в ролі похмурого персонажа. Мені дуже цікаво дивитись, як він це робить.

Зої Кравітц про стосунки з екс-чоловіком, режисерську роботу та дебютний альбом-Фото 2

 

Зої Кравітц також розповіла, як її знамените прізвище допомогло пробити шлях до Голлівуду. Вона не заперечує, що це суттєво полегшило їй життя, хоча свою кар'єру вона будувала лише завдяки таланту та наполегливій роботі:

Люди завжди вважали, що я отримала роботу лише через це. Це було непросто, але я була в дуже привілейованому становищі. Я легко знайшла агента. Я не хочу вдавати, що це не допомогло мені потрапити в потрібне місце. Але я маю нагадати, що я багато працюю і ще в дитинстві влаштовувала спектаклі в будинку бабусі та дідуся.

- Згадала актриса.

Також вона зізналася, що працює над дебютним альбомом і це не дивно, адже музичне коріння дається взнаки. У 2013 році Зої створила власну електропоп-групу Lolawolf, а зараз дозріла для сольника. Поки невідомо, чи приклав руку знаменитий тато Ленні Кравітц до написання, але Зої каже, що музика викликає в ній бурю емоцій, коли вона над нею працює.

Під час створення музики я почуваюся вразливою та трохи наляканою. Але музика робить мене щасливішим,

- Заявила актриса.

Читайте також: Кінець параду: Джулія Фокс та Каньє Вест розлучилися 14 лютого 

Ще дівчина згадала, як вона пішла з соціальних мереж після скандалу з її "надто відвертою" сукнею на Met Gala 2021. Нагадаємо, тоді Зої з'явилася у сукні Saint Laurent із прозорої металевої сітки. Хейтери почали засуджувати її образ, говорячи, що Зої показала надто багато тіла: 

Незручність у людському тілі — це колонізація та промивання мозку. Це просто тіло. Ми усі його отримали. Я людина. Я хочу, чорт забирай, захистити себе. “Мені не слід було одягати це?” Ні, я роблю те, що хочу і якщо зараз почну боятися чогось, люди, яких я надихаю, подумають, що я більше не виконую своєї ролі, як художника в цьому світі,

- Пояснила своє рішення знаменитість.

Фото: www.elle.com

Статті на тему