UA
RU

Зої Кравітц розповіла про те, як розлучення з Карлом Глусманом вплинуло на неї.

Редагувати переклад

Зої Кравітц зізналася, що вона переглянула свої погляди на стосунки після розлучення з Карлом Глусманом.

Актриса розповіла, що після розлучення вона навряд чи захоче знову виходити заміж та заводити дітей.

Зої Кравітц розповіла про те, як розлучення з Карлом Глусманом вплинуло на неї.

Зої Кравітц не поспішає знову змінювати свій соціальний статус, і на це є вагома причина. Як розповіла знаменитість, її розлучення з Карлом Глусманом розплющило їй очі на те, що справді вона хоче. На даний момент жінка вчиться розуміти і цінувати себе.

Я щойно навчилася думати про те, хто я і чого хочу. Коли ви зустрічаєте когось дивовижного і того, хто хоче одружитися з вами – у цьому немає нічого поганого. Якщо немає нічого поганого, то чому б це не зробити? Ти любиш людину, і це те, що ти робиш,

- Розмірковувала Кравітц в інтерв'ю видання GQ.

Актриса розповіла, що після того, як вона побула 18 місяців у шлюбі і розлучилася, постійно задає собі «важке» та «незручне питання» про своє майбутнє. 

Можливо, я не хочу того, чого має хотіти жінка: шлюбу, дітей та всього цього. Я не знаю, чи я цього хочу взагалі. Це незручне питання, особливо для жінки,

– зізналася Зої.

У лютому вона сказала Elle, що розкол дійсно їхньої пари був «не стільки через Карла, скільки через те, що я навчилася ставити… питання».

Читайте також: У Жизель Бюндхен новий бойфренд

Нагадаємо, що вона та 34-річний Глусман почали зустрічатися у 2016 році, а через два роки побралися. Пара одружилася у червні 2019 року. Кравітц подала на розлучення у січні 2021 року і в серпні того ж року наречені більше не разом.

Статті на тему