UA
  RU

  Зірка “Анатомії Грей” Кетрін Хейгл пояснила, чому її називають складною у роботі

  Редагувати переклад
  Актриса розповіла, чого їй варте акторство. Наприклад, ментальне здоров'я. 
  
  Зірка “Анатомії Грей” Кетрін Хейгл пояснила, чому її називають складною у роботі.

  Кетрін Хейгл згадує свою акторську кар'єру та репутацію у бізнесі, яку прозвали “важкою”. 

  42-річна актриса в інтерв'ю для Вашингтон пошта розповіла, як у 20 років її назвали дуже дратівливою. 

  “Можливо, я сказала кілька фраз, які б могли комусь не сподобатися, але потім мене почали називати невдячною, складною і, нарешті, непрофесійною. Що ви маєте на увазі під терміном "складна"? Наразі мені 42, і це вже мене дратує”, — розповіла зірка хіта 1990-х “Загадай бажання” в інтерв'ю. 

  Більшість репутації Хейгл сформувалася під час зйомок у серіалі "Анатомія Грей", робота над яким тривала з 2005 до 2010 року. 

  Хейгл здобула премію «Еммі» за роль Ізі Стівенс у медичній драмі, але наступного року вирішила відмовитися від участі у перегонах на Еммі. 

  Зірка “Анатомії Грей” Кетрін Хейгл пояснила, чому її називають складною у роботі.

  «Я не відчувала, що мені дали слушний матеріал у тому сезоні, який дозволив би мені номінуватися на премію «Еммі», і, прагнучи зберегти цілісність академічної організації, я зняла свою кандидатуру до початку розбіжностей», — зазначила актриса у своїй заяві. час. 

   
  Вона також звинуватила продюсерів у тому, що вони змушували її працювати 17 годин на день. В інтерв'ю Говарду Стерну в 2016 році Кетрін сказала, що пізніше вона вибачилася перед творцем драми Шондою Раймс (“Бріджертони»). 

  Читай також: Сила в рівності - у чому твоя суперсила

  І хоча Хейгл не згадала назву драми безпосередньо, акторка відзначила в інтерв'ю для повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX пошта: «На той час мені просто сказали припинити розмовляти Що більше я вибачався, то більше вони хотіли, щоб я це повторювала». 

  Вона називає наступні роки її «публічним вигнанням», а також зазначає, як вся ця ситуація позначилася на її ментальному здоров'ї. 

  Зірка “Анатомії Грей” Кетрін Хейгл пояснила, чому її називають складною у роботі.

  «Я попросила маму і чоловіка знайти мені місце, де мені могли б допомогти, тому що я відчувала, що хотіла б померти», — розповіла Хейгл, яка має з'явитися як виконавчий продюсер нового серіалу Netflix "світляк Lane”. «Я не усвідомлював, з яким занепокоєнням живу, поки все не став настільки погано, що мені справді довелося шукати допомоги». 

  Декілька інших колишніх зірок “Анатомії Грей”, зокрема Патрік Демпсі і Т. Р. Найт, виступили як запрошені зірки в поточному сезоні драми. 

  У 2019 році Хейгл розповіла в інтерв'ю для розваги Сьогодні ввечері, Що, на її думку, поява в серіалі «могла б стати відволікаючим», але в інтерв'ю газеті пошта актриса зізналася, що вона "не збирається говорити ніколи". 

  «Я думаю, що це повністю залежатиме від команди, від того, що вони думають про це, і від історії», — додала актриса. 

  Статті на тему