UA
RU

Зірка "Великої маленької брехні" Шейлін Вудлі зустрічається з новим бойфрендом 

У гравця в американський футбол Аарона Роджерс з'явилася нова фанатка номер 1. 

Зірка "Великої маленької брехні" Шейлін Вудлі зустрічається з новим бойфрендом -Фото 1

Колишній хлопець актриси Олівії Манн знайшов собі подружку і з кіноіндустрії. Обранкою 37-річного спортсмена команди Національної футбольної ліги “Грін Бей Пекерз” стала зірка “Дивіргента”, “Винні зірки” та “Великої маленької брехні” Шейлін Вудлі. Як повідомляє джерело видання E! Новини Нова пара віддає перевагу секретності, приховуючи свої відносини і почуття від суспільного інтересу. 

“Вони бачаться один з одним і постійно спілкуються. Вони продовжують це робити так часто, як вони мають тільки можливість. Вони обидва сфокусовані на своїх кар'єрахале обидва знаходять час один для одного”. 

Чутки про те, що Роджерс і Вудлі трапляються циркулюють вже деякий час. У жовтні спортивний сайт Awesemo.кому повідомив, що 29-річну акторку помітили на грі "Грін Бей". Нагадуємо, що раніше вона також зустрічалася зі спортсменом — регбістом Беном Воловолай. 

Читай також: LOVE AIRLINES by FROLOV - День святого Валентина в модному прочитанні

Зірка "Великої маленької брехні" Шейлін Вудлі зустрічається з новим бойфрендом -Фото 2

Що ж до Роджерса, він розлучився з давньою подругою Данікою Патрік влітку. Він також зустрічався з актрисою Олівією Манн із 2014 по 2017 рік. 

Роджерс щойно завершив свій 16-й сезон зПекерс», поступившись Тому Бреді та «Тампа-Бей Буканьєрс» у матчі чемпіонату NFC минулого місяця. 

Роджерс, який отримав 24-е місце в драфті НФЛ 2005 року, у це міжсезоння також змінює напрямок. У січні було оголошено, що він приєднається до гостьового складуНебезпека! ".  Раніше він з'являвся в епізодіЗнаменитість Небезпека!» 2015 року.  

Представники Роджерса та Вудлі поки що ніяк не прокоментували чутки про стосунки між своїми підопічними. 

Статті на тему