UA
RU

Зірка "Гаррі Поттера" Меттью Льюїс розповів, чому йому складно дивитися на себе у фільмах 

Редагувати переклад
Успішний у Великій Британії актор починав із ролі Невілла Лонгботтома в історії Джоан Роулінг. 
Зірка "Гаррі Поттера" Меттью Льюїс розповів, чому йому складно дивитися на себе у фільмах -Фото 1

Серед усіх артефактів вигаданого світу Гаррі Поттера, його соратників та ворогів Меттью Льюїсу найбільше хотілося б обзавестися власною мантією-невидимкою. Особливо у ті моменти, коли він дивиться фільми зі своєю участю. 

31-річний актор, який продовжив обрану кар'єру після того, як 10 років знімався у ролі сором'язливого, але хороброго чарівника Невілла Лонгботтома, зізнався, що йому дуже болісно бачити себе у різних образах на екрані. 

"Дуже складно, коли я бачу в екранному персонажі занадто багато себе", - зізнався він в інтерв'ю для видання The New York Times  

Популярний британський актор, який з нескладного пухкого хлопчика виріс у справжнього чоловіка-мрії, додав, що образ Невілла досить близький йому самому, тому й виникає подібний дисонанс. 

“Набагато простіше, коли я граю когось абсолютно несхожого на мене. Наприклад, поліцейського чи якогось багатія. Іноді я розумію, наскільки багато в Невілле мене самого. Я дивлюся, і сам собі кажу, що це не персонаж, а просто я”, — зізнався Меттью Льюїс. 

Зірка "Гаррі Поттера" Меттью Льюїс розповів, чому йому складно дивитися на себе у фільмах -Фото 2

Режисер останніх 4 фільмів про світ Гаррі Поттера Девід Йєтс також розповів, що він сам нерідко проводив паралелі між Льюїсом та його персонажем в історії Джоан Роулінг. 

“Протягом того, як події фільму починали розпалюватися, Меттью ставав впевненішим у собі, цікавим”, - розповів режисер  la Час 

Справді, фанати історії, створеної геніальною британською письменницею, наголосили, що саме персонаж Невілла Лонгботтома зазнавав найбільших змін у процесі того, як розвивався сюжет. У "Гаррі Поттері та філософському камені" ми бачимо хлопчика, який до 9 років навіть не подавав ознак чарівника. Він тихий, боязкий, скромний і не розуміє, яким чином йому вдалося опинитися на факультеті сміливців. Гріфіндоре. Проте, з часом Невілл стає більш впевненим у собі, знаходить друзів, улюблену справу та внутрішню сміливість. Він навіть позбавляється останнього хрестража Волан-де-Морта. 

Зірка "Гаррі Поттера" Меттью Льюїс розповів, чому йому складно дивитися на себе у фільмах -Фото 3

Йєтс згадав, що одну зі сцен фільму "Гаррі Поттер і дари смерті: 2 частина" він написав спеціально для Меттью. Фанати пам'ятають, що у книзі немає згадок про те, як Невілл позбувся натовпу єгерів на мосту. “У цій сцені показано весь шарм Невілла и Меттью. Це скромність та чесність, які важко ігнорувати”, — додав творець картини. 

Незважаючи на те, що Льюїс відчуває дискомфорт щоразу, коли дивиться свої фільми, його анітрохи не бентежить той факт, що найчастіше про нього згадують саме як про Невілле. Навіть всупереч тому, що останній фільм з'явився більше десятиліття тому, і з того часу Меттью встиг знятися у кількох значущих проектах. 

речі набагато гірші, за якими тебе можуть запам'ятати, ніж зйомки в "Гаррі Поттері". Ця можливість відкрила для мене багато дверей, коли я навіть не мав шансу потрапити до кімнати”. 

Статті на тему