UA
RU

Зірка корейських дорам Кім Мі-Су раптово померла у віці 29 років 

Редагувати переклад

Актриса найбільше відома за роль другого плану в хіті Netflix "Поклик пекла". 

Зірка корейських дорам Кім Мі-Су раптово померла у віці 29 років.

“Ким раптово покинула нас 5 січня. Скорботні глибоко засмучені раптовим смутком. Будь ласка, утримайтеся від хибних чуток чи домислів, щоб сім'я могла спокійно оплакувати Кім”, - заявив представник загиблої актриси. 

Причина смерті дівчини поки що залишається невідомою. До того ж у Мережі ви можете зустріти різну інформацію щодо віку актриси через корейський підрахунок років: десь зустрічаються згадки, що Кім було 30, інші джерела пишуть — 31. 

 

Читай також: Культурний символ: 6 найстильніших моделей джинсів сезону «зима 2022»

Кім, чиє ім'я також іноді вимовляють як Місу, стала популярна на батьківщині і в усьому світі завдяки ролі в суперечливій дорімі "Пролісок". Шоу, перша серія якого вийшла у грудні 2021 року, розповідає про події 1987 року. На тлі політичної нестабільності та нового демократичного руху між головними героями спалахує роман. Що спричинило протести і збирання більше 300 000 підписів незгодних, так це зображення в шоу вигляду Північної Кореї, вибір пісень, а також не зовсім точний опис історичних подій. 

 

Кім у серіалі зіграла студентку історичного факультету та сусідку по кімнаті головної протагоністки серіалу Ен Ро, яку на екрані зобразила популярна виконавиця, учасниця гурту Blackpink – Кім Джису. 

До того, як з'явитися в “Пролісочнику”, який можна подивитися на каналі Disney+, Кім знялася у низці інших повнометражних фільмів та у короткому метрі. У 2018 році Кім Мі-Су з'явилася у короткометражній стрічці “Помадна революція”. Крім того, актриса знялася в таких дорамах, як «Шкільна медсестра Ан Ин Йон», «Привіт, мамо», «Клітки Юмі» та інших. 

За місяць до прем'єри "Проліску" Кім також з'явилася в новому хіті Netflix "Клик пекла", який зумів посунути "Гру в кальмара" у рейтингу найпопулярніших шоу стрімінгової платформи. 

 

 

Статті на тему