UA
  RU

  Зірка “Н2О: Просто додай води” та “Первородні” народила другу дитину

  Редагувати переклад
  У австралійської актриси Клер Холт та її дружина Ендрю Джоблона нарешті, дочка. 
  
  Зірка “Н2О: Просто додай води” та “Первородні” народила другу дитину-Фото 1

  Зоряний бебі-бум не припиняється. 12 вересня настала черга австралійської актриси Клер Холт, хоча для дівчини це вже друга дитина. Так, 32-річна мати народила тепер уже доньку Еллу. Зірка серіалів "Щоденники вампіра" та "Первородні" поділилася в Інстаграмі фото малюка. 

  "Вона тут. Наша мила дівчинка Елла. Після 27, 5 годин пологів, вона влетіла у цей світ і захопила наші серця. Ми так вдячні за наше здорове маля, і не можемо дочекатися, коли вона зустрінеться зі своїм великим братом”, — підписала пост Холт. 

  Нагадаємо, що у актриси, відомої нам з фантастичного підліткового серіалу "Н2О: Просто додай води", вже є син від шлюбу з Ендрю Джоблоном, який народився 28 березня 2019 року. 

  У квітні 2020 року Клер заявила про свою вагітність, поділившись фото своєї сім'ї, на якому красувалася з животом, що округлився. 

  Зірка “Н2О: Просто додай води” та “Первородні” народила другу дитину-Фото 2

  Читай також: Принцеса Діана пережила емоційну травму в дитинстві - розповідає брат Леді Ді

  "Вдячна за цей сонячний промінець щастя за часів нестабільності", - прокоментувала актриса, натякаючи на ситуацію з коронавірусом у світі.  

  Трохи пізніше актриса опублікувала у своєму акаунті відео, на якому величезна повітряна куля вибухає сплеском рожевого конфетті - майбутні батьки подібним чином дізналися про стать майбутньої дитини. 

  Нагадаємо, що Клер Холт завжди була щирою, коли говорила про складний шлях, який їй довелося пройти до набуття статусу матері. До першого сина Джеймса у неї стався викидень, а після народження первістка вона довго переживала депресію, наслідки складних пологів, а також інші моменти, пов'язані зі змінами її тіла, і соціального статусу. 

  Зірка “Н2О: Просто додай води” та “Первородні” народила другу дитину-Фото 3

  Клер Холт неодноразово публікувала фото і відео, на яких здавалася нестерпно втомлена після годування Джеймса або інших видів турботи про нього. Однак, щоразу вона писала, що весь біль під час пологів, втома, безсилля коштували кінцевого результату. 

  Крім того, опублікувавши в серпні фото з вже дуже помітним животиком, Клер Холт сказала, що крім того, що їй уже не терпиться зустріти свою дочку, вона також боїться її втратити. 

  Відновлення, проблеми зі сном, годування, 2 дітей з різницею 17 місяців, пандемія…Так багато всього навалилося. Я знаю, як мені пощастило, я розумію, що кожен з періодів є тимчасовим, але я все ще переживаю, як я зможу ментально з усім справлятися.

  Статті на тему