UA
RU

Зірка серіалу "Друзі" Джеймс Майкл Тайлер помер у віці 59 років 

Редагувати переклад
Актор, який зіграв офіціанта Гантера, не зміг встояти у боротьбі з раком. 
Зірка серіалу "Друзі" Джеймс Майкл Тайлер помер у віці 59 років - Фото 1

FRIENDS — Season 10 — Завантажено: James Michael Tyler як Gunther (Photo by NBCU Photo Bank/NBC

Актор родом із Міссісіпі мирно пішов у світ іншого будинку в Лос-Анджелесі 24 жовтня від раку простати. Про це заявив менеджер чоловіка. 

«Світ знав його як Гантера (сьомого з "Друзів") з культового серіалу, але улюблені Майкла знали його як актора, музиканта, спікера за поінформованість про рак, люблячого чоловіка. Майкл любив живу музику, підтримував команду Clemson Tigers, а також часто подорожував та розважався. Якщо ти одного разу зустрів його, то він назавжди залишався твоїм найкращим другом. Майкл вижив завдяки своїй дружині Дженніфер Карно - любові всього його життя, яке було з ним і в хворобі, і в здоров'ї”. 

У червні в інтерв'ю для шоу NBC Today актор розповів, що у вересні 2018 року йому було діагностовано рак. 

«У мене рак простати, який дістався і кісток. Я боровся із цим діагнозом майже три останні роки. Це четверта стадія. Пізня стадія раку. Так що, зрештою, як ви розумієте, він зруйнує мене. Я пропустив кілька оглядів, що погано. Так що рак вирішив мутувати під час пандемії, а також прогресувати”. 

За кілька тижнів до інтерв'ю актор з'явився у спеціальному епізоді "Друзів", де він згадав про те, як було зніматися у найпопулярнішому телесеріалі 1990-х. 

Зірка серіалу "Друзі" Джеймс Майкл Тайлер помер у віці 59 років - Фото 2

FRIENDS — «Один з Пебе's Dad» Episode 9 — Зображення: Courteney Cox Arquette як Monica Geller (всього з лівого), James Michael Tyler як Gunther (правий) (Photo by Alice S. Hall/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images via Getty Images)

Читай також: Клаудіа Шиффер у рамках виставки показала, як виглядало життя супермоделей у 1990-х 

«Це були 10 років мого життя, що найбільше запам'ятовуються. Не можу уявити кращого досвіду. Всі ці хлопці були фантастичними, з якими було весело працювати. То був дуже особливий досвід”. 

Після “Друзів” Майкл з'явився у серіалі “Клініка”, де зіграв разом із Меттом ЛеБланком, у шоу “Епізоди”. І навіть під час хвороби Тайлер знявся у кількох проектах. 

В 2021 декламація Тайлером вірша «If You Knew» була адаптована в коротке відео з метою висвітлення проблеми раку простати. Менеджер Фонду раку простати так сказав про актора, що пішов: 

“З важким серцем ми прощаємось з другом, підтримкою, захисником та актором Джеймсом Майклом Тайлером. Майкл був діагностований 4 стадія раку в 2018 році. Використавши свій сум через діагноз, Майкл став захисником і голосом всіх хворих. Майкл потрапив до нас кілька місяців тому, і націлився розповісти світові про важливість ранньої діагностики. 

На відео в YouTube, опублікованому в червні, актор так сказав про свій діагноз: “Я приймаю це. Я знаю, що зі мною сталося. Я не сидітиму весь час і плакатиму. Я хочу допомогти".  

 

 

Статті на тему