UA
RU

Зірка серіалу “ВандаВіжен” Елізабет Олсен зізналася, що має чоловіка 

Редагувати переклад
Актриса промовилася, що вона і музикант Роббі Арнетт перебувають у шлюбі. 

Елізабет Олсен щойно поділилася зі світом серйозним оновленням у своїх відносинах, ніби це взагалі нічого для неї не означає. 

Актриса міні-серіалу «ВандаВіжен» випадково розповіла, що вона та її давній партнер Роббі Арнетт одружені!  

Під час появи у шоу « Actors on Actors» від Variety зірка Marvel говорила з Кейлі Куоко про все: від її популярного шоу Disney + до майбутніх проектів. Але в якийсь момент під час їхньої розмови, яка була показана світові у вівторок, 8 червня, Елізабет промовилася, що зв'язала себе узами шлюбу з музикантом, назвавши його своїм чоловіком. 

“Я зараз перебуваю у ванній кімнаті. Я жила у Великій Британії останні 7 місяців, і повернулася лише два дні тому, а мій сусід задумав реконструкцію свого заднього двору. Я навіть тут чую шум, але вирішила, що проведу відеоконференцію у найдальшій ванній кімнаті”. 

Пояснюючи свою ситуацію, 32-річна зірка зрозуміла, що на задньому плані є мила прикраса. 

«Я щойно помітила, що мій чоловік додав картинку Little Miss Magic. Ну, знаєте, це така серія книг? Це класичні книги, але завдяки слову “магія” він пов'язав їх із “ВандаВіжен”, бо він неймовірно милий”, - пояснила акторка “Месників”. 

“Мені подобається, що він спеціально змінив дизайн для тебе. Він робить багато ... іншими крафтовими техніками теж займається? Що ще він робить?», - поцікавилася Келлі, на що Елізабет сказала, що вона сама йому сьогодні зробила сніданок. 

Зірка серіалу "ВандаВіжен" Елізабет Олсен зізналася, що у неї є чоловік - Фото 1

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA — OCTOBER 06: (LR) Robbie Arnett і Elizabeth Olsen attend the Rape Foundation Annual Brunch 2019 в Beverly Hills Приватний захід на October 06, 2019 в Beverly Hills, California. (Photo by Tibrina Hobson/Getty Images for The Rape Foundation)

Акторка не поділилася з глядачами іншими деталями свого шлюбу. Але, як знають фанати Елізабет, вона і Роббі роблять все можливе, щоб залишатися якнайдалі від уваги папараці. 

Читай також: Армі Хаммеру, звинуваченому в сексуальному насильстві, призначено лікування від алко-, нарко та секс-залежностей 

У 2019 році анонімне джерело розповіло, що пара побралася. Проте на той час закохані публічно не підтверджували новин про зміну свого соціального статусу. 

Новини про їх заручини з'явилися через два роки після того, як Елізабет та Роббі вперше спровокували романтичні чутки про себе у лютому 2017 року.  

Через місяць вони, схоже, підтвердили, що зустрічаються, після того як разом насолодилися романтичною прогулянкою Нью-Йорком.  

"Вони перебувають у виняткових відносинах, і Ліззі в захваті від нього", - на той час розповідав інсайдер. «Вона цього заслуговує. Відносини ще дуже свіжі, але вони, здається, вже дуже люблять одне одного». 

У вересні 2017 року пара здійснила рідкісну публічну появу на вечірці, що передує премії «Еммі». Але з того часу Елізабет і Роббі поводилися стримано і дуже потайливо. 

Статті на тему