UA
RU

Зірка серіалу "Всі жінки відьми" з четвертої спроби виявила у себе COVID-19

Алісса Мілано визнала систему тестування на вірус недосконалою. 

Зірка серіалу "Всі жінки відьми" з четвертої спроби виявила у себе COVID-19-Фото 1

Популярна американська актриса, зірка серіалівМелроуз-Плейс”, “Коханки” та “Зачаровані” поділилася з передплатниками подробицями своєї “історії хвороби”. Незважаючи на колишні невдалі спроби виявити у себе антитіла COVID-19, зірка поділилася постом з позитивним результатом у середу у блозі. Всупереч тому, що в актриси був помічений абсолютно кожен симптом захворювання, три проведені ранні тести (у березні та квітні) підтверджували, що жінка здорова.  

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Alyssa Milano (@milano_alyssa) 5 Авг 2020 в 12: 42 PDT

Акторка виклала фото, на якому зображена з маскою, підключеною до системи дихання. “Так я виглядала 2 квітня після того, як провела два тижні абсолютно нестерпного існування. Мені ніколи ще не було так погано. Я не могла нормально дихати. Їжа не затримувалася в моєму тілі, і я схудла на 4 кг. Я буквально відчула на собі кожен симптом коронавірусу. 

Читай також: Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відіграв автомобільний концерт на території аеропорту Бориспіль!

Акторка тричі проводила необхідні тести, але щоразу результати були негативними. “Я жила 4 місяці з відчуттям постійної втоми, запаморочення, задишки, проблем зі шлунком та загальним поганим самопочуттям”. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Alyssa Milano (@milano_alyssa) 30 Іюл 2020 в 8: 05 PDT

 

Нарешті підозри Алісси Мілано підтвердилися: вона справді хвора на COVID-19, із чим і поділилася акторка у своєму блозі. Тепер дівчина має намір не тільки публічно виступити із заявою про те, що система тестування має безліч недоліків, але й переконати всіх у тому, що жити з коронавірусом можна, адже нове захворювання, як виявилося, не вирок. 

Читай також: N̶oNewName: співачка SLEZA про аб'юз та шлях до особистої ідентичності

Актриса заявила, що має намір віддати на благодійність свою плазму, щоб допомогти тим, хто переживає такий самий травмуючий, майже смертельний досвід, як і вона. Алісса Мілано у своєму блозі вкотре закликала своїх шанувальників дотримуватися встановлених норм гігієни та не забувати про соціальну дистанцію. Зірка “Зачарованих” не хоче, щоб хтось ще провів 4 місяці свого життя, думаю, що він помирає. 

Статті на тему