UA
  RU

  Зірка серіалів “Холм одного дерева” та “Закон та порядок” Софія Буш заручена 

  Редагувати переклад
  Здається, нарешті акторка змогла знайти чоловіка своєї мрії. 

  Після численних спроб, невдалого та болючого шлюбу, а після розриву з колегою по серіалу “Холм одного дерева” Чадом Майклом Мюрреєм, Софія Буш знайшла того, хто змушує її душі співати від радості.  


  39-річна актриса поділилася приголомшливими новинами в інтаграм у вівторок, застигнувши серію фото зі своїми бойфрендом, а тепер уже й нареченим Грантом Хаджесом. На одному з них чоловік стоїть перед коханою на одному коліні, пропонуючи дівчині прямо в човні посеред італійського озера Комо. 

  “Виходить, що бути найулюбленішою людиною твоєї найулюбленішої людини — найприголомшливіше почуття на Землі. Так! спасибі @comoclassicboats и @bottega53 за допомогу в організації самого приголомшливого, чуттєвого сюрпризу в моєму житті. Моє серце розривається від емоцій та відчуттів”, — підписала зворушливе фото акторка. 


  У своєму власному пості, присвяченому заручинам, Хаджес написав: “Вона – моя найулюбленіша назавжди. Ось яка вона. І життя, яке ми побудуємо разом, бо вона сказала “так”, уже найулюбленіша. Я так схвильований почати будувати спільне майбутнє з тобою, моє кохання”. 

  Зірка серіалів “Холм одного дерева” та “Закон та порядок” Софія Буш заручена -Фото 1

  Буш вперше була помічена разом із Грантом у травні 2020 року. Тоді пара постійно трималася за руки, прогулюючись Малібу. 


  Читай також: Ніколь Кідман розповіла, як чоловік Кіт Урбан реагує на її участь у постільних сценах 

  За день до того, як Буш розмістила фото із заручин, вона показала знімок того, як вона разом із коханим плавають на човні озером Комо”. 

  "Човен мрії", - підписала Софія пост, який містив кілька її сольних знімків, а також селфі з Хаджесом.   У вівторок Буш поділилася ще одним знімком Гранта, а також постом в інстаграм, де показала, як вони разом проводять подорож. Софія поставила хештег "щаслива дівчина". 

  Зірка серіалів “Холм одного дерева” та “Закон та порядок” Софія Буш заручена -Фото 2


  За весь час стосунків із акторкою співзасновник компанії FocusMotion постійно ділився тим, як добре їм разом із Софією проводити час разом. 

  У січні Хаджес вирішив згадати моменти 2020 року, які були найнадійнішими. У більшості з них фігурувала Софія Буш. 

  Так, на фотографіях були зображені Хаджес і Буш, які відвідують протестний марш у Лос-Анджелесі Black Lives Matter, які разом відпочивають на природі біля річки в Каліфорнії, які насолоджуються лінивими вихідними в Малібу. Хаджес також запропонував передплатникам поглянути на них з Бушем перше побачення, яке включало проходження тесту на Ковід. 


   

  Статті на тему