UA
RU

Зіркові пари з однаковими татуюваннями

Редагувати переклад
Кохання можна виявляти по-різному. Наприклад, за допомогою однакових татуювань. 

Зіркові пари з однаковими татуюваннями - Фото 1

Вікторія та Девід Бекхеми

Подружжя Бекхемів - це наше суцільне натхнення. Їхні звички, спосіб життя, забавні селфі дають нам надію на те, що справжнє кохання здатне витримати будь-які випробування і вистояти. За 19 років подружжя у Девіда та Вікторії були злети та падіння, освідчення в коханні та зради, тихі сварки та тихі примирення. Але їхнє кохання нікуди не пішло. На шосту річницю разом Бекхеми зробили тату-написи на івриті «Я належу коханому моєму, а мій коханий — мені». У Вікі татуювання прикрашає спину, а Девід — руку. 

Зіркові пари з однаковими татуюваннями - Фото 2

Бейонсе та Джей Зі

На дев'яту річницю шлюбу Бейонсе та Джей Зі зробили однакові татуювання “IV” на безіменних пальцях. Символіка цих цифр досить проста: вони означають дні народження зірок та день весілля. Бейонсе народилася 4 вересня, а її чоловік – 4 грудня. 4 квітня 2008 року вони закріпили свій союз перед Богом та людьми. У вересні минулого року співачка трохи видозмінила татуювання, додавши хвостик до “I” – тепер римська цифра більше схожа на арабську четвірку. 

Читай також: Про що жінка мовчить: Марина Єр Горбач, режисерка, продюсерка та сценаристка

Зіркові пари з однаковими татуюваннями - Фото 3

Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт

Як відомо, Ліам Хемсворт народився в Австралії, тому його пристрасть до традиційного для австралійців соусу під маркою Vegemite цілком закономірна. Актор настільки закоханий смак цієї темно-коричневої пасти, що навіть зробив собі татуювання на її честь. Але він був у цьому не оригінальний. У липні 2016 року його наречена Майлі Сайрус зробила тату, присвячену Vegemite. Малюнок прикрашає її руку, а у Хемсворта татуювання розташоване на щиколотці. І, можливо, Майлі та Хемсворт більше не є «закоханими пташками», тату завжди нагадуватиме про колишні подвиги. Втім, навіть подібні нагадування про минуле завжди можна видалити з пам'яті.

Зіркові пари з однаковими татуюваннями - Фото 4

Кайлі Дженнер та Тревіс Скотт

Що може бути прямим доказом справжнього кохання, як не однакові татуювання лише через два місяці після початку відносин? Саме так вчинили Кайлі Дженнер та її бойфренд Тревіс Скотт. У червні 2017 року на їхніх кісточках з'явилися тату метеликів. Деякі зробили припущення, що ця мила комаха символізує любов теледіви та музиканта, а ще вона може бути відсиланням до назви альбому Скотта «Butterfly Effect». До речі, шанувальники зірки були впевнені, що Кайлі назве їх із Тревісом доньку Баттерфляй, але пара обрала ім'я Стормі. 

Читайте також: МІНІ-ТАТУЮВАННЯ ЗІРК, ЯКІ ВИ ЗАХОЧЕТЕ СЕБЕ

Зіркові пари з однаковими татуюваннями - Фото 5

Аріана Гранде та Піт Девідсон

Любовна історія Аріани та Піта розвивалася стрімко, тому новина про спільні татуювання ні для кого не стала сюрпризом. У пари кілька «натільних малюнків», що з'явилися за час відносин, але особливо важливим є напис «HG2GKMO». Цей акронім означає "honest to God, knock me out", що можна перекласти приблизно так: "клянусь Богом, ти мене вражаєш". Цікаво, як зараз реагують на тату нова подружка Піта – зірка серіалу «Бріджертони» Фібі Дайневор та чоловік Аріани Гранде Далтон Гомес, з яким співачка розписалася минулого місяця під час інтимної та секретної церемонії.

Статті на тему