UA
RU

Зіркові подружки з однаковими татуюваннями

Редагувати переклад
Потрібний доказ дружби? Одинакові татуювання - чудова ідея. 

Ми зібрали зірок, які вирішили прикрасити свої тіла ідентичним тату. Кара Делевінь і Джордан Данн, Кендал Дженнер і Хейлі Болдуін, Мейсі Вільямс і Софі Тернер — хто ще наважився на такий сміливий крок?

Кара Делевінь та Джордан Данн

Зіркові подружки з однаковими татуюваннями - Фото 1

У 2014 році моделі-подружки набили татуювання “DD”, що символізують перші літери їхніх прізвищ. Весь процес був задокументований і представлений у кулінарному шоу Джордан Данн. Well Dunn. Дівчата зізналися, що рішення зробити однакові татуювання було спонтанним, але вони нічого не шкодують. До речі, Кара та Джордан звернулися до відомого нью-йоркського салону Bang Bang Tattoo.

 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram

Публікація від Jourdan Dunn (@jourdandunn)

Кендал Дженнер і Хейлі Болдуїн

Зіркові подружки з однаковими татуюваннями - Фото 2

Для тих хто любить мініатюрні татуювання, ми знайшли ідеальну ідею. Точніше, підглянули її у Кендал і Хейлі. Дівчата набили на середні пальці лівих рук розбиті серця. Дженнер віддала перевагу серцю в білому кольорі, а Болдуїн — у червоному. До речі, у Кендал на середньому пальці правої руки є цільне серце («Це моя ангельська сторона», — заявила вона). 

Зіркові подружки з однаковими татуюваннями - Фото 3

Читайте також: РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ: ЗІРКИ, ЯКІ ПОЧАЛИ ПРО СВОЇ ТАТУЮВАННЯХ

Кайлі Дженнер та Джордін Вудс

Зіркові подружки з однаковими татуюваннями - Фото 4

І нехай спільне татуювання Кайлі та Джордін виглядає трохи дивно (якщо ви подумали, що це хвиляста лінія, то поспішаємо вас зневірити – це літера «М»), але воно є символом їхньої дружби та сестринства. Дівчата завжди і в усьому разом, тому ми зовсім не здивувалися новини про те, що вони мають спільні натільні малюнки. 

 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram

Публікація від Kylie (@kyliejenner)

Мейсі Вільямс та Софі Тернер

Зіркові подружки з однаковими татуюваннями - Фото 5

Актриси познайомилися на знімальному майданчику «Ігри престолів» і відтоді нерозлучні. Дата - 07.08.09 - стала знаковою у їхньому житті. Саме в цей день вони отримали офіційне підтвердження від продюсерів, прийнятих у серіал. Ось Мейсі та Софі вирішили, що немає більш вдалої ідеї, ніж тату 07.08.09 на внутрішній поверхні руки. Подружки набили символічну дату у перерві між зйомками у Белфасті. 

 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram

Публікація від Kat Paine (@kat_paine13)

Читайте також: ЗІРНІ ПАРИ З ОДИННИМИ ТАТУЮВАННЯМИ

Кара Делевінь та Марго Роббі

Зіркові подружки з однаковими татуюваннями - Фото 6

Ми знали, що Кара Делєвінь — дівчина доброзичлива, але не могли припустити, що така. Модель обмінялася татуюваннями не лише з Джордан Данн, а й із колегою зі знімального майданчика — Марго Роббі. Дівчата разом знялися у фільмі «Загін самогубців». На честь нього вони й набили на пальцях ніг усміхнені пики. Цікаво, що Марго особисто проводила маніпуляції із тату-машинкою.

 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram

Публікація від Cara Delevingne (@caradelevingne)

Статті на тему