UA
  RU

  Зірки, чия сексуальна орієнтація мало не коштувала їм кар'єри

  Редагувати переклад
  У сучасному світі визнання у тому, що ти є геєм чи лесбіянкою, практично нічого не змінює. Проте, ще кілька десятиліть тому навіть чутки про подібні уподобання могли зруйнувати кар'єру. П'ятдесят років тому можна було опинитися на лаві підсудних, і назавжди викреслити себе з-поміж благонадійних і потенційно успішних громадян. 

  Зірки, чия сексуальна орієнтація мало не коштувала їм кар'єри.


  Багато зірок, які відверто заявили про те, що відчувають сексуальне тяжіння до власної статі, опинялися під ударом. Раннє суспільство був настільки відкрито іншим або толерантно з їхньої рахунок. Сьогоднішній матеріал ми вирішили присвятити знаменитостям, які не побоялися піти проти правил, та щиро розповіли про те, з ким зустрічаються та кого люблять. І це дуже символічно, адже сьогодні свій 58-й день народження святкує режисер та актриса Джоді Фостер, яка також стояла перед вибором: кар'єра чи свобода та відвертість. 

  Зірки, чия сексуальна орієнтація мало не коштувала їм кар'єри.


  Джоді Фостер 

  Мабуть, найяскравіший приклад того, наскільки суспільство та голлівудські боси можуть заганяти у межі, демонструє історія Джоді Фостер. Легендарній акторці сьогодні виповнюється 58 років, але лише 8 років тому вона зізналася, що є лесбіянкою. І це на увазі, що зірка "Мовчання ягнят" зустрічалася зі своєю дівчиною продюсером Сідні Бернар 20 років! На церемонії вручення премії "Золотий Глобус" актриса зізналася, що завжди була гомосексуалкою. Тоді багато її колег розцінили подібний жест як завершення кар'єри Фостер. Насправді ж зірка "Таксиста" просто втомилася від постійних пліток і вирішила назавжди покласти їм кінець. 

  Зірки, чия сексуальна орієнтація мало не коштувала їм кар'єри.

  Ембер Хьорд

  Хто ще не знає, що Ембер Херд подобаються чоловіки і жінки? Але ця інформація залишалася б таємною, якби актриса вирішила промовчати, як її просили продюсери. До камінг-ауту Херд був амплуа «гарячої штучки». На екрані вона крутила романи з Ніколасом Кейджем та Джонні Деппом, а в житті намагалася приховувати свій потяг до жінок.


  Кожен казав мені: Ти не можеш це зробити. В одному фільмі я грала з Ніколасом Кейджем, в іншому - з Джонні. Продюсери попереджали: Ти залишишся без усього, що маєш зараз. Ти не можеш цього зробити, жертвуючи своєю кар'єрою». Тоді я відповіла: "Я не можу так жити",

  - Розповіла Ембер журналісту Allure. 

  Зірки, чия сексуальна орієнтація мало не коштувала їм кар'єри.  Еван Рейчел Вуд

  Зараз, коли популярність серіалу "Світ Дикого заходу" просто зашкалює, все в захваті від Еван Рейчел Вуд, а її сексуальна орієнтація мало кого хвилює. Але раніше акторку попереджали, що камінг-аут залишить її за бортом шоу-бізнесу. 

  Дуже багато людей попереджало мене, що не варто відкриватися. Чи почнуть люди дивитися на тебе по-іншому? Ні. Я думаю, що світ змінюється, і ми бачимо, що двері в індустрію відчинені для представників ЛГБТ-спільноти,


  - Заявила Еван.  

  Читайте також: ЗГАДУЄМО КРАЩІ ФІЛЬМИ НА ЛГБТ-ТЕМАТИКУ

  Зірки, чия сексуальна орієнтація мало не коштувала їм кар'єри.


  Колтон Хейнс

  Хенс розповів про те, що він гей у 2016 році. Але на початку своєї акторської та модельної кар'єри він отримав попередження про те, що його успіх залежить від уміння мовчати. Колтон довгі роки приховував свою сексуальну орієнтацію, боячись залишитись без роботи. 

  Буквально того ж дня, що я переїхав до Лос-Анджелеса, мені сказали, що я не можу бути геєм, інакше залишусь ні з чим. 

  Що стосується Хейнса продюсери зайшли досить далеко. Вони намагалися звести хлопця з дівчатами та пустити чутки про те, що має цілком традиційні стосунки. Шість місяців актор "зустрічався" з Лорен Конрад. Зараз Колтон щасливий у шлюбі з голлівудським дизайнером та флористом Джеффом Літамом. 

  Зірки, чия сексуальна орієнтація мало не коштувала їм кар'єри.

  Еллен Пейдж

  Чутки про сексуальну орієнтацію Пейдж ходили вже давно, і актриса вирішила поставити крапку сама — у 2014 році вона заявила, що віддає перевагу жінкам. Але талант та природна чарівність Еллен не стали імунітетом від нападок. 

  Існує стереотип, в який люди вірять: ви не можете говорити вголос про свою нетрадиційну орієнтацію, тому що це може зашкодити вашій кар'єрі. І потенційно це правильно. Коли я вирішила розповісти правду, я не була наївна, 

  - Розповіла Пейдж в інтерв'ю Variety.

  Читайте також: МАРК ДЖЕЙКОБС ПІДТРИМУВ ЛГБТ-СПІВПРИЄМСТВО НОВИМ КАМПЕЙНОМ

  Зірки, чия сексуальна орієнтація мало не коштувала їм кар'єри.

  Сара Полсон

  Актрису стали лякати тим, що вона буде незатребуваною після того, як вона почала зустрічатися з 74-річною колегою Холланд Тейлор. Їх зв'язок називали протиприродним з безлічі причин, починаючи від нетрадиційної сексуальної орієнтації і закінчуючи 32-річною різницею у віці. 

  Ще раніше, коли люди дізналися про наші стосунки з Холландом, деякі говорили: «Ми вважаємо, що тобі варто бути обережною — це може погано позначитися на твоїй кар'єрі». І я сказала: Що? Це ніколи не станеться зі мною», 

  - Відверто сказала Полсон з The Edit.

  Зірки, чия сексуальна орієнтація мало не коштувала їм кар'єри.

  Езра Міллер

  На початку творчого шляху Міллера попередили про загрозу одкровень про свою сексуальну орієнтацію. На думку близьких, це могло б позбавити його можливості відігравати головні ролі. 

  Я не називатиму імена людей, які сказали мені, щоб я мовчав. Люди у промисловості, люди поза індустрії. Люди, з якими я ніколи не розмовляв. Вони запевнили мене, що є причина, чому так багато геїв і людей з гендерною флюїдністю в Голлівуді приховують свою сексуальну ідентичність або гендерну ідентичність. Мені казали, що я зробив «дурну» річ і тепер не зможу грати головні ролі,

  - Сказав Міллер в ShortList.

  Незважаючи на те, що ЛГБТ-спільнота процвітає, а гей-паради вже нікого не дивують, у світі залишається величезна кількість людей, які належать до гомосексуалів із настороженістю та упередженням. Століття гонінь і жорстоких покарань далися взнаки на нашому світогляді, але необхідно розуміти, сексуальна орієнтація ніяк не позначається на таланті чи вмінні досягати успіху. Потяг - така ж природна субстанція, як і риси обличчя, зростання або відтінок волосся. Адже ніхто не стане Шеймов Віктор Іванович людину за те, що в нього руде волосся? Тоді чому багато знаменитостей все ще бояться зізнатися в тому, що вони є гомосексуалістами, хоча всім зрозумілі їхні справжні пристрасті? Можливо, чи варто переглянути наше ставлення до толерантності, і замість того, щоб говорити про неї, спробувати нарешті відчути її? 

  Статті на тему