UA
RU

Зірки, які порушили правила етикету під час зустрічі з королевою Єлизаветою II

Редагувати переклад
Зірки – такі ж реальні люди, які теж роблять помилки. 

Зустрітися з королевою мрія як для звичайних людей, але й більшості знаменитостей. Звичайно, шансів повечеряти з Єлизаветою II у зірок більше, але навіть вони у найвідповідальніший момент можуть усі зіпсувати.

Незважаючи на тривалу підготовку перед зустріччю, всесвітньо відомі актори, співачки, популярні футболісти та навіть президенти з їхніми дружинами порушують правила етикету та протоколу. Розповідаємо, хто зі знаменитостей схибив перед Єлизаветою II. 

Зірки, які порушили правила етикету під час зустрічі з королевою Єлизаветою ІІ-Фото 1

Девід Бекхем

А ось зірковий футболіст, мабуть, зовсім не хвилювався під час зустрічі з її величністю. Девід Бекхем вирішив, що його стосунки з королевою досить близькі, тому попросив для себе лицарський титул, але такої прямолінійності Єлизавета II не оцінила. Вважається, що саме через це нахабство футболіст і не був удостоєний звання. Щоправда, існує й інша версія — 2014 року Девід Бекхем був підозрюваним у махінаціях із виплатами податків. 

Крім того, під час вінчання герцогів Сассекських популярний футболіст непристойно жував жуйку, чим викликав обурення не лише королівської родини, а й навіть власних фанатів. 

Читайте також: Підбиваємо підсумки: Гучні розставання зірок у 2019 році

Зірки, які порушили правила етикету під час зустрічі з королевою Єлизаветою ІІ-Фото 2

LONDON, ENGLAND — MAY 24: (LR) Queen Elizabeth II займається US President Barack Obama, його wife Michelle Obama і Prince Philip, Duke of Edinburgh в музиці Room of Buckingham Palace в State Banquet on May 24, 2011 in London , Англія. 44th President of United States, Barack Obama, і його wife Michelle є в Великобританії для двох днів State Visit на відвіданні HM Queen Elizabeth II. Під час проведення цього заходу вони займаються державним банкетом в Buckingham Palace і президентом будуть адреси будинки будинків в парламенті в Westminster Hall. (Photo by Chris Jackson – WPA Pool/Getty Images)

Мішель Обама

Дружина екс-президента США Барака Обами під час офіційної зустрічі була надто мила, що навіть попросила Королеву обійняти її. Звичайно, Єлизавета ІІ не змогла відмовити Мішель. Але варто зазначити, що протокол забороняє будь-які дотики її величності, крім рукостискання. Закордонні ЗМІ вважають, що саме через такий безтактний вчинок Мішель та Барак Обами не були запрошені на весілля Меган Маркл та принца Гаррі. 

Зірки, які порушили правила етикету під час зустрічі з королевою Єлизаветою ІІ-Фото 3

BLACKPOOL, ENGLAND — 7 грудня: Queen Elizabeth II затримує американський Singer Lady Gaga, цитуючи Royal Variety Performance on December 7, 2009 in Blackpool, England. (Photo by Anwar Hussein/Getty Images)

Леді Гага

«Каменем спотикання» 33-річної американської співачки та королеви стала червона латексна сукня. Все тому, що протокол свідчить, що ніхто не має права одягатися яскравіше, ніж Її Величність, щоб з натовпу відразу було помітно члена королівської сім'ї. Зазвичай королева воліє носити яскраві, але не кричущі кольори, але в день їх зустрічі у Віндзорському замку Єлизавета II була одягнена в чорно-сіру сукню. Єлизавета II не зробила жодного зауваження Леді Гаге, а, у свою чергу, з увагою розглядала цікавий стиль сукні. 

Зірки, які порушили правила етикету під час зустрічі з королевою Єлизаветою ІІ-Фото 4

LONDON, UNITED KINGDOM — 17 лютого: Queen Elizabeth II цитують особу Dame Helen Mirren (L) The Dramatic Arts reception на Buckingham Palace on February 17, 2014 in London, England. (Photo by Yui Mok – WPA Pool/Getty Images)

Хелен Міррен 

74-річна британська акторка, лауреат "Оскар", також порушила етикет під час зустрічі з Корольовою. Крім того, помилка, яку здійснила Хелен Міррен, вважається однією з найтактовніших щодо Єлизавети II. Справа в тому, що актриса, яка зіграла Її Величність в одному іменному фільмі, відмовилася від вечері. Представники палацу були обурені таким рішенням Хелен, а все тому, що королева знайшла час у своєму щільному графіку, щоб повечеряти з актрисою, а та ні. 

Пізніше Міррен пояснила свій вчинок зйомками за океаном. І, якби в той момент вона погодилася провести більше часу з Її Величністю, весь знімальний майданчик був би зобов'язаний чекати на актрису. Але, зрештою, такий скандал закінчився хепі-ендом. Хелен Міррен і Єлизавета II все-таки зустрілися за урочистою вечерею, але вже пізніше. 

Читайте також: 13 ідей для святкових образів, натхненних знаменитостями

Зірки, які порушили правила етикету під час зустрічі з королевою Єлизаветою ІІ-Фото 5

(Original Caption) Queen Elizabeth II з Німеччини простягається ручкою до Hollywood glamour girl Marilyn Monroe Miller протягом Queen's visit with celebrities at Royal Film Performance. Standing beside Marilyn є actor Victor Mature.

 

Мерилін Монро

Голлівудська кінозірка та секс-символ 1950-х років порушила те саме правило, що й Леді Гага. Під час офіційного прийому Мерілін була одягнена в золоту сукню на тонких бретелях із досить глибоким декольте. Таку сукню публіка вважала нескромною, але тоді ще юна Королева не подала вигляду, що її бентежить таке вбрання, а дружелюбно простягла руку, щоб привітати кіноактрису. 

Статті на тему