UA
RU

Краса від природи: Зірки, які відмовилися робити пластичні операції

Так, є серед них такі. 

Після сестер Кардашьян, Нікі Мінаж та Іггі Азалії з їхніми нереалістичними формами, ми перестали ставитися до пластичних операцій як до чогось надприродного. Тепер нас більше дивують історії, коли зірки відмовляються робити пластичні операції та підносять свої особливості. 

16 червня у всьому світі відзначають День натуральної краси. Звичайно, ми нічого не маємо проти грамотного використання косметики, адже приховати недоліки та підкреслити особливості розумно. А ось із пластикою думка наша однозначна — немає нікого красивішої за дівчину, яка прийняла себе такою, якою вона є, відмовившись від стереотипів і забувши про громадську думку.

Краса від природи: Зірки, які відмовилися робити пластичні операції.

Леді Гага

На початку кар'єри епатажна співачка отримала пропозицію зробити ринопластику (операцію з корекції форми носа), але від неї вона категорично відмовилася. І не дарма – римський профіль співачки став її візитною карткою. 

Коли я тільки починала співати, мені сказали зробити носа, але я на це не пішла, бо хотіла залишатися тим, ким я є. Я сказала: Ні, я люблю свій італійський ніс. 

Краса від природи: Зірки, які відмовилися робити пластичні операції.

Ліа Мішель

Менеджер запропонував співачці-акторці Лії Мішель зробити ринопластику. На той момент зірці було лише 13 років. Вона відмовилась. Мама тоді сказала маленькій Мішель, що Барбара Стрейзанд не робила ринопластики і стала знаменитою, адже талант до розміру носа не має жодного стосунку. 

Менеджер запитала мене: Скільки тобі років? Я сказала: "13". І вона відповіла: «Добре, як тільки тобі виповниться 15, відразу ж зробимо пластичну операцію з корекції форми носа». Звичайно, я нічого не зробила, хоча ні, зробила, — звільнила свого менеджера.

Читайте також: ЯК У ЗІРКИ: ТРЕНДИ В ПЛАСТИЧНІЙ ХІРУРГІЇ

Краса від природи: Зірки, які відмовилися робити пластичні операції.

Друг Чопра

Після того, як Пріянка Чопра здобула титул «Міс Світу-2000», вона вирішила спробувати себе в акторстві. Але перше, з чим довелося зіткнутися — це з критикою. Продюсер не високо оцінив зовнішність потенційної актриси та запропонував їй спочатку звернутися до пластичного хірурга. 

До того, як я стала актрисою, я зустріла продюсера, який мав оцінити мої шанси на новій ниві. На той момент я мав у портфоліо титул «Міс Світу». І тоді він висловив усе, що думає про мене. Він заявив, що маю непропорційний ніс, непропорційну фігуру. Так, ось такий у мене ніс. Існує хибне уявлення про те, як має виглядати жінка. 

Краса від природи: Зірки, які відмовилися робити пластичні операції.

Неллі Фуртадо

Хто не пам'ятає Неллі Фуртадо із її запальним хітом Say It Right? І нехай зараз співачка не випускає пісень, що підривають хіт-паради по всьому світу, але ми цінуємо її талант та відданість собі. Дівчина не зламалася, коли продюсер запропонував їй збільшити груди, хоча перед нею відкривалися блискучі перспективи у шоу-бізнесі. 

Якось мені «пощастило» працювати з продюсером, який заявив: «Тобі треба зробити груди. Ти станеш бомбою! На жаль, я не могла піти від нього, бо він робив гарну музику. 

Читайте також: 5 ЗІРОК, ЯКІ ПОЖАЛУВАЛИ ПРО ПЛАСТИЧНІ ОПЕРАЦІЇ

Краса від природи: Зірки, які відмовилися робити пластичні операції.

Елізабет Бенкс

Ще одна зірка, розмір якої не влаштував продюсера, — Елізабет Бенкс. Відома актриса була готова до такого повороту подій. 

Перша ж людина з кіноіндустрії, яку я зустріла на своєму шляху, заявила, що без нових грудей у ​​мене немає шансів на успіх. Я вдячна тому, що в той час у мене було недостатньо грошей для хірургічного втручання, тому я не послухалася його поради. 

Краса від природи: Зірки, які відмовилися робити пластичні операції.

Хлоя Морец

Незважаючи на юний вік та величезний талант, Хлоє також надійшла пропозиція збільшити груди. І вчинило воно найжахливішим чином. Морець було 16 років, коли під час зйомок одного з фільмів, у гримерці на неї чекав силіконовий бюст. Таким чином, продюсери картини намагалися натякнути, що її грудей не вистачає обсягу. 

Я спитала їх, звідки взялися ці накладки. Ці маленькі штучки насправді підступні. І нехай ви можете легко їх зняти, вони залишають слід у вашій душі. Вони ніби змушують вас засумніватися в тому, що ви щасливі зі своїми грудьми. 

Статті на тему