Edit page title Зірки, які пошкодували про свої татуювання
Edit meta description У пориві пристрасті ми робимо необдумані вчинки. Зробити татуювання - непростий і відповідальний крок, але часто цей вчинок робиться

Close edit interface
UA
RU

Зірки, які пошкодували про свої татуювання

Редагувати переклад
У пориві пристрасті ми робимо необдумані вчинки. 

Зірки, які пошкодували про свої татуювання-Фото 1

Зробити татуювання – непростий та відповідальний крок, але часто цей вчинок робиться на емоціях. Багато зірок, наприклад, набивали на своєму тілі освідчення в коханні, а після розлучення шкодували про скоєне і виводили малюнки. 

 

Анджеліна Джолі

Зірки, які пошкодували про свої татуювання-Фото 2

Анджеліна Джолі прикрасила своє тіло численними татуюваннями, але про кількох все ж таки трохи шкодує. Під час шлюбу з Біллі Бобом Торнтоном вона набила на руці ім'я коханого, але після розлучення вирішила звести малюнок. Наразі на його місці намальовані координати місць народження її шести дітей. 

 

Джонні Депп

Зірки, які пошкодували про свої татуювання-Фото 3

Джонні Депп у питанні тату виявився дуже винахідливим. Після розриву з Вайноною Райдер він змінив тату "Вайнона назавжди" на напис "Вино назавжди", а після розлучення з Ембер Херд акторові також довелося подбати про один малюнок: "Slim" легким рухом руки майстра перетворилося на "Scum". "Худишка" стала "мерзавкою", а Джонні раз і назавжди навчився, що не варто набивати ім'я других половинок. 

 

Меган Фокс

Зірки, які пошкодували про свої татуювання-Фото 4

Тату із зображенням Мерилін Монро Меган Фокс зробила у 18 років і з того часу встигла пошкодувати про скоєне. Зараз від цього малюнка залишився лише контур, а сама актриса каже, що Мерілін - негативний персонаж, оскільки страждала від особистісних та біполярних розладів. Саме тому дівчині не хочеться залучати у своє життя негативну енергію.

 

Єва Лонгорія

Зірки, які пошкодували про свої татуювання-Фото 5

На згадку про чоловіка Тоні Паркер Єва Лонгорія набила на своєму тілі кілька тату. На зап'ясті у неї красувалася дата весілля, а на шиї номер, під яким Паркер грав у баскетбольній команді. Все б нічого, але після розлучення малюнки довелося зводити. Декілька болючих сеансів і нагадування про нещасливий шлюб зникло.  

 

Памела Андерсон

Зірки, які пошкодували про свої татуювання-Фото 6

Є мода на одяг, на певний макіяж, зачіски, а є мода на татуювання. Свого часу Памела Андерсон пішла на поводу моди і набила на плечі тату у вигляді ланцюга. 50-річна жінка з таким малюнком виглядає не дуже органічно, тому акторка вирішила вивести це татуювання. 

 

Хайді Клум

Зірки, які пошкодували про свої татуювання-Фото 7

На руці модель раніше була набита татуювання з ім'ям колишнього чоловіка, але після розлучення Хайлі звернулася до косметолога і вивела малюнок за допомогою лазера. А ось імена спільних дітей так і лишилися на руці знаменитості.

 

Мелані Гріффіт

Зірки, які пошкодували про свої татуювання-Фото 8

Свого часу пара Мелані Гріффіт та Антоніо Бандерас вважалася чи не найміцнішою у шоу-бізнесі, але ніщо не вічне. Після 20 років спільного життя кохані розлучилися, а Мелані довелося позбавлятися тату з ім'ям колишнього на передпліччі.