UA
  RU

  Зірки, що жили у прийомних сім'ях

  Редагувати переклад
  У День сім'ї згадуємо тих, хто зробив щасливими Ніколь Річі, Джеймі Фокса, Деббі Харрі та інших.
  Зірки, які жили у прийомних сім'ях-Фото 1

  @nicolerichie

  Ніколь Річі

  Ніколь росла в сім'ї легендарного музиканта Лайонела Річі та його тодішньої дружини Бренди (пара розпалася після 18 років шлюбу). Біологічні батьки дівчинки, музикант Пітер Майкл Есковедо і помічниця Карен Мосс, не мали коштів для існування, причому часто сварилися, тому виконавець простягнув їм руку допомоги. Лайонел прикипів до дівчини щиро, тому, коли вона, будучи підлітком, підсіла на наркотики, саме він відправив її на лікування.

  Цікавий факт: хрещеним батьком Ніколь є нині покійний Майкл Джексон.

  Зірки, які жили у прийомних сім'ях-Фото 2

  @blondieofficial

  Деббі Харрі

  Фронтвумен гурту Блонді була удочерена Річардом і Кетрін Харрі у тримісячному віці. Про це вона дізналася у чотири роки. У своїх інтерв'ю Харрі зізнається, що досі переживає, що від неї відмовилися біологічні батьки. Дівчина тривалий час уявляла собі, ніби її справжня мати Мерілін Монро.

  Цікавий факт: до того, як Деббі стала панк-іконою, вона співала у церковному хорі у Нью-Джерсі, США.

  Читайте також: Голлівудські зірки, які виховують прийомних дітей

  Зірки, які жили у прийомних сім'ях-Фото 3

  @rayliotta

  Рей Ліотта

  Біологічні батьки відомого актора були надто бідні, щоб забезпечити хлопцеві щасливе та безтурботне життя, тому залишили його у притулку для безпритульних дітей. Але, на щастя, Рей не поповнив список дітей, які стають випускниками дитячого будинку — шестимісячного малюка до своєї сім'ї забрали Мері та Альфред Ліотта. Пара володіла салоном автозапчастин і брала активну участь у суспільному житті Нью-Джерсі, так що у хлопчика було хороше і сите дитинство.

  Цікавий факт: у Рея є сестра Лінда, яку Ліотти теж удочерили.

  Зірки, які жили у прийомних сім'ях-Фото 4

  @kchenoweth

  Крістін Ченовет

  Крістін було всього п'ять днів від народження, коли її забрали до себе Джуні та Джеррі Ченовет. Хоча прийомні батьки й не мали жодного стосунку до творчості, вони всіляко розвивали креатив у своїй маленькій дочці з ангельською зовнішністю. Спочатку дівчинку віддали до балетної школи, а потім Крістін захопилася співом. З ранніх років юне обдарування практикувалося у вокалі у церковних стінах.

  Цікавий факт: Зараз Крістін знайшла себе у музиці, а й у кіно і письменстві.

  Читайте також: ЯК ДВІ КРАПЛІ: ЗІРКИ, ЯКІ ПОХОЖІ ДРУГ НА ДРУГА

  Зірки, які жили у прийомних сім'ях-Фото 5

  @iamjamiefoxx

  Джеймі Фокс

  У Джеймі одна з найскладніших життєвих історій - хлопчика усиновила бабуся по материнській лінії після того, як його батьки Луїза Аннет Теллі Діксон і Деррел Бішоп розлучилися (Джеймі на той момент було сім місяців). Хлопчик зустрічався зі своїми справжніми батьками, але на цьому все їхнє спілкування й закінчувалося. Фокс, як і багато інших зіркових дітей, почав свій шлях до Голлівуду з церкви, де співав у хорі.

  Цікавий факт: Джеймі виховувався у дусі баптизму.

  Статті на тему