UA
  RU

  Зірки "Вестсайдської історії" підтвердили чутки про свій роман 

  Редагувати переклад

  Виконавиця головної жіночої ролі Рейчел Зеглер зробила відмінний від свого персонажа вибір. 

  Звісно, ​​всі пам'ятають, наскільки трагічною виявилася кінцівка нової версії “Вестсайдської історії”. Ревнощі та горе змушують людину творити найстрашніші злочини. Про це ми можемо судити на прикладі Чино - хлопця, який був закоханий у Марію, але врешті-решт став для неї смертю. 

  Зірки "Вестсайдської історії" підтвердили чутки про свій роман - Фото 1

  Втім, у житті для акторів, які зіграли головні ролі у “Вестайдській історії”, все склалося куди вдалим. Так, у День святого Валентина молода актриса Рейчел Зеглер поділилася в інстаграмі чорно-білим селфі, на якому зняла свого колегу по мюзиклу — Джоша Андреса Ріверу. "Здійснюючи злочини в День закоханих" - підписала знімок Зеглер. У сторіз акторка також виклала відео зі спільної вечері з Ріверою, написавши, що вона провела дуже щасливий день зі своїм коханим. 

  Пара вирішила зробити офіційне визнання своїх стосунків у найромантичніший день року. Неважко здогадатися, що ці двоє зустрічаються у реальному житті. 

  Нагадуємо, що 20-річна Зеглер зіграла у мюзиклі Марію — любовний інтерес Тоні у виконанні Енсела Елгорта. У той же час Рівера виконало роль Чино - хлопця, який сподівається на роман із сестрою друга, але в результаті виявляється головним антагоністом історії, посилюючи відносини між двома вуличними бандами. 

  Зірки "Вестсайдської історії" підтвердили чутки про свій роман - Фото 2

  Рівера раніше з'являвся в інстаграмі Зеглер, хоча дівчина мовчала про те, зустрічаються вони чи ні. Так, актриса постила фото із спільного відпочинку на Різдво. 

  Святкую Різдвом з чоловіком, яких я раніше не зустрічала. Можливо, ви знаєте його, можливо, ви його виділили — він виглядає дуже круто. Наче він - дитя кохання Залізної Людини та Джона Уїка”. 

  Рейчел Зегдер запостила безліч фотографій з прес-конференцій “Вестсайдської історії” разом із Ріверою, а минулого дня святого Валентина актриса просто написала, що вона любить Джоша Андреса Ріверу. 

  Зірки "Вестсайдської історії" підтвердили чутки про свій роман - Фото 3

  Нещодавно Зеглер відсвяткувала широку представленість Вестсайдської історії в номінаціях на Оскар, серед яких і найкраща картина, і найкращий режисер — Стівен Спілберг. 

  Так вдячна бути частиною фільму, який взяв у полон серця багатьох людей. Який, вкрав і наші серця з першого дня. Вдячна Академії за 7 номінацій, але найбільше дякую Стівену Спілбергу. Дякую за добрі побажання та любов - я глибоко її відчула. До наступної зустрічі". 

   

  Статті на тему