UA
RU

Фільм про Гаррі Поттера вперше стане доступним для людей з порушеннями зору.

Редагувати переклад
Всесвітньо відомі стрічки можна буде переглянути у межах фестивалю «Дні доступного кіно» у національному онлайн-кінотеатрі sweet.tv.

фестиваль доступне кіно

Фестиваль відбудеться з 26 до 30 жовтня безкоштовно онлайн. Спеціально для фестивалю агенція «Доступне кіно» створила звукопис до першого фільму із серії про хлопчика-чарівника «Гаррі Поттер і філософський камінь» (2001) Кріса Коламбуса та анімаційного фільму «Мадагаскар» (2005) студії DreamWorks Animation. Стрічки можна буде переглянути на платформі національного онлайн-кінотеатру sweet.tv.

До програми фестивалю «Дні доступного кіно» також увійшли сучасні українські стрічки, що вишли у широкий прокат минулого року – документальний фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан та мюзикл «Гуцулка Ксеня» Олені Дем'яненко, а також фільми української класики, які вперше з'являтися у відкритому доступі та будуть доступні для перегляду всім бажаючим протягом усього фестивалю — «Тіні забутих предків» (1964) Сергія Параджанова, «Земля» (1930) Олександра Довженка та «Пропала грамота» (1984) Бориса Івченка.

Читайте також: Фільм must-see: Документальна стрічка «Жінка» в українському прокаті — перші відгуки глядачів

Переглянути фільми фестивальної програми можна буде безкоштовно на офіційному сайті агенції «Доступне кіно», а також партнерських майданчиках – онлайн-кінотеатрах sweet.tv та Takflix.

Усі фільми фестивалю «Дні доступного кіно» будуть вперше доступні для незрячих чи нечуючих людей. Подивитись кіно глядачі з порушеннями зору матимуть змогу за допомогою безкоштовного застосування для смартфонів Earcatch, а глядачі з порушенням слуху зможуть увімкнути субтитри на самому фільмі.

Звукоописи до фільмів створені за підтримки Українського культурного фонду. Фестиваль підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

Читайте також: Ейджизм: що це і чому його варто боятися вже сьогодні

Статті на тему