UA
RU

Готові на все: 7 акторів, які піддали свою зовнішність трансформації заради ролі

Редагувати переклад
Скинути 20 кг чи набрати, змінити красу на потворність - на які жертви готові йти зірки заради заповітної мрії? 
Готові на все: 7 акторів, які піддали свою зовнішність трансформації заради ролі.

Мета виправдовує засоби. Цією відомою фразою, авторство якої часто приписують політичному діячеві та мислителю Нікколо Мікіавеллі, часто намагаються пояснити не найдостойніші вчинки. Подібні за змістом висловлювання можна зустріти ще величезній кількості інших літературних праць. Здається, що головні уми кожної епохи постійно розмірковували про те, чи варто зрештою гра свічок. Навіть Дамблдор під пером Джоан Роулінг набуває трохи сірих фарб до свого ореолу доброти і справедливості, що вічно святиться, коли говорить про те, що заради загального блага можна пожертвувати багатьом. 

Герої нашої сьогоднішньої добірки також поклали здоров'я фізичне та емоційне на вівтар акторства. Комусь доводилося худнути буквально до стану скелета, а вже через рік одужувати до 100 кг. Деякі перетворювалися з розкішних красунь на справжніх монстрів. Розповідаємо вам історії 7 акторів, яким заради участі у картинах своєї мрії доводилося йти на повні трансформації зовнішності. 

Готові на все: 7 акторів, які піддали свою зовнішність трансформації заради ролі.

Меттью Макконахи 

Для того, щоб знятися в головній ролі, яка в результаті принесла йому “Оскар”, у фільмі “Даласький клуб покупців” Меттью Макконахі був змушений схуднути на 20 кг. Якщо врахувати той факт, що від природи актор має досить худорляву будову, остаточний ефект був приголомшливим. Настільки, що кіноакадемії навіть довелося віддати йому заслужену статуетку. Причому Макконахи не єдиний актор геніальної картини про будні ВІЛ-інфікованих у середині 1980-х років, якому довелося сісти на екстремальну дієту до зйомок. Джаред Лето також скинув 15 кг, щоб зіграти образ трансвеститу хворого на СНІД. 

Готові на все: 7 акторів, які піддали свою зовнішність трансформації заради ролі.

Читай також: Книга місяця: «Моя країна 50 місць, які варто відвідати в Україні»

Шарліз Терон 

За традицією, якщо актор йде на неймовірні жертви заради ролі, то Американська кіноакадемія готова розсипатися перед ним у захваті і навіть видати заповітну статуетку. Всі ті страждання, на які пішла красуня Шарліз Терон заради ролі у фільмі "Монстр", даремно не пройшли. Так, 2003 року актриса отримала заслужений “Оскар”. Честь і хвала найсміливішою з актрис, адже для того, щоб знятися в образі лесбіянки-вбивці, їй довелося не лише погладшати більш ніж на 20 кг, але й щодня зніматися з протезами, що буквально руйнують її природну красу. 

Готові на все: 7 акторів, які піддали свою зовнішність трансформації заради ролі.

Джаред Лето 

Виконавець, соліст гурту “30 секунд До березня” і чудовий актор часом сам вигадує собі божевільні акторські завдання. Режисери не просять, а він все одно і одужує заради ролі, і худне, і приміряє на себе життя маргіналів суспільства. І якщо скидати кілограми для образу в “Далласському клубе покупателей” Літо ніхто не просив, то набрати вагу для виконання ролі вбивці Джона Леннона йому довелося. Зіграти Марка Чепмена йому б не вдалося, не одужав він на 30 кг. На які жертви не довелося йти від природи дуже стрункому актору. Розпивання оливкової олії - лише мала і найбезпечніша їх частина. 

Готові на все: 7 акторів, які піддали свою зовнішність трансформації заради ролі.

Крістіан Бейл 

Безумовно, справжнім рекордсменом зі зміни своєї ваги є актор Крістіан. Бейл. За свою тривалу кар'єру йому доводилося худнути до стану "живого трупа" і скелета, а потім у найкоротші терміни стає вгодованим і пухким. Так, для головної ролі у фільмі "Машиніст" Бейлу довелося скинути 30 кг, і при зростанні 186 см важити всього 55 кг. Відразу після Крістіан у стислий термін погладшав на 45 кг заради легендарного Бетмена. Ще 20 кг він набрав для участі у фільмі "Афера по-американськи". Ось тільки якщо в "Темному лицарі" актор здебільшого складався з м'язів, то в чорній комедії - виключно із жиру. 

Готові на все: 7 акторів, які піддали свою зовнішність трансформації заради ролі.

Читай також: Леонардо Ді Капріо взяв участь у політичній агітації

Хоакін Фенікс 

Молодшому братові геніального Ріверу Феніксові Хоакіну, який надто рано пішов з життя, вперше відчути справжній встиг вдалося лише півроку тому. У 45 років він отримав свій перший "Оскар", який, правду кажучи, заслуговував ще з часів "Переступити межу". Втім, образ Джокера для актора виявився вдалим, хоч і довелося заради неї скинути 25 кг, і навчитися скелитись як пацієнти з афективними розладами.  

Готові на все: 7 акторів, які піддали свою зовнішність трансформації заради ролі.

Рене Зеллвегер  

Нещасній Рені Зеллвегер довелося міняти цифру на терезах також кілька разів. Для зйомок у першій частині легендарного "Щоденника Бріджіт Джонс" вона одужала на 13 кг, а після дуже швидко позбулася зайвих кілограм. Втім, вже за кілька років їй довелося знову входити в образ Бріджіт, і набирати кілограми вже для участі у продовженні картини. Благо, що третина саги не вимагала від актриси радикальних змін ваги: ​​у черговому продовженні, що вийшло 2016 року, вона була худою як тростинка. 

Готові на все: 7 акторів, які піддали свою зовнішність трансформації заради ролі.

Хіларі Суонк 

Не завжди набір ваги або його критична втрата оцінюються як найбільші жертви. Так, куди страшніше для деяких акторів здається перспектива проводити кілька місяців у виснажливих тренуваннях. Для оскароносної ролі у фільмі “Малишка на мільйон” Хіларі Суонк змушена була набирати м'язову масу в рекордні терміни та з великим ризиком для здоров'я. Їй доводилося вживати лише яйця та протеїнові коктейлі, а займатися спортом по кілька годин щодня.  

Єдине, що можна сказати безперечно, так це те, що марнославство не властиве як риса характеру справжнім акторам. Якщо ти вкладаєшся в роботу, то тільки на 100%, а інакше в картині не відчуватиметься душі, правдивості історії та справжніх емоцій. Якщо ви давно мріяли про акторську кар'єру, і заздрили зіркам, подумайте про те, наскільки складний шлях їм часом доводиться проходити на шляху до довгоочікуваної мети. А ви готові ризикнути своїм здоров'ям чи стати справжнім монстром? Акторам з нашої добірки точно не загрожує викриття на ярмарку марнославства, адже заради крутого образу вони готові забути про гордість. 

Статті на тему