Закрити
UA
Мода

Ігри найсильніших: 14 найвідоміших ювелірних прикрас із фільмів

Поділись:

Легендарні аксесуари та модні будинки, які стали частиною культових картин. 
posts-to-db-Фото 1

Для розкішних костюмованих фільмів, особливо знятих за мотивами романів класичної літератури або життя реальних історичних персонажів, ювелірні будинки часто створюють ексклюзивні прикраси. Колаборації між модними брендами та режисерами не в новинку, але те, наскільки розкішними можуть бути такі “робітники відносини” Іноді приголомшує.  

Аксесуари, які точно повторюють реально існуючі кольє і чокери або повна свобода фантазії, що стала візитівкою того чи іншого фільму. Перед вами 14 найвідоміших та приголомшливих прикрас із культових кінофільмів. 

posts-to-db-Фото 2

“Сніданок у Тіффані”, Tiffany & Co 

Перша прикраса, що спадає на думку, якщо починаєш роздумувати на тему прикрас в кіно, це ідеальне перлове кольє з фільму “Сніданок у Тіффані”. Сюжет оповідання та оригінальної книги Трумена Капоте і однойменної картини будується навколо легендарного ювелірного будинку Tiffany&Co. Тільки в оточенні прилавків з блискучим камінням головна героїня почувається спокійно та впевнено. Те саме кольє з трояндою з діаманту в центрі теж було створено ювелірами цього бренду. Сьогодні прикраса відома під назвою “Рапсодія”, і оцінюється в 3 з половиною мільйони доларів. 

posts-to-db-Фото 3

“Титанік”, Аспрей & Garrad 

Саме кольє “серце океану” з сяючим масивним сапфіром, яке дарує Розі на заручини її наречений, є, вибачте за каламбур, каменем спотикання у картині “Титанік”. Прикраса була створена ювелірами марки Аспрей & Garrad, і коштувало лише 10 тисяч доларів – дуже скромна сума, як для такого масштабного проекту. Понад те, основою прикраси не королівський сапфір, а прості фіаніти. Втім, менш красивою та культовою прикраса від усвідомлення його справжньої ціни не стала. 

posts-to-db-Фото 4

“Анна Кареніна”, Chanel 

Навколо колаборації модного будинку Chanel та творців чергової кіноверсії легендарного роману ще до виходу фільму розгорнувся неймовірний ажіотаж. Картина має незвичну сюжетну побудову, адже оповідання розвивається ніби на театральних підмостках. Для такого драматичного фільму потрібно було створити ідеальні прикраси з характером. Головна героїня у виконанні Кіри Найтлі чи не в кожній сцені з’являється в розкішних аксесуарах, але найдорожчим, безперечно, є кольє з назвою Камелія вартістю в два мільйони доларів. 

posts-to-db-Фото 5

Читай також: Fashion-правила: 7 модних законів, які не можна порушувати восени 2020

“Марія-Антуанетта”, Dior 

Ідеальна естетична “цукерка” від Софії Копполи заслуговує на звання самого театрального, яскравого і стильного фільму століття. Багато хто лає її картину “Марія Антуанетта” і за використання сучасної музики, і за гранично спрощений сюжет, і ще багато за що інше, але ми переглядаємо його за візуальну красу. Прикраси, в яких у фільмі ходить не тільки Кірстен Данст, а й акторки, що зіграли її придворних дам, створив справжній аристократ і спадкоємець шляхетного будинку – француз Віктуар де Кастеллан. 

posts-to-db-Фото 6

“Пліткарка”, Mikimoto 

За шість сезонів найстильнішого серіалу останнього десятиліття на екрані його головні героїні встигли з’явитися в прикрасах ювелірних будинків. МеркурійMikimotoПаскуале Бруні и де Грисогоно – Список можна продовжувати. Ми ж вирішили виділити просту перлинну нитку Блер авторства бренду Mikimoto – Лаконічно, суворо і завжди актуально. 

posts-to-db-Фото 7

Джекі, Piaget 

У байопіку 2014 року про життя легендарної Джекі Кеннеді Наталі Портман з’являються у незліченній кількості перлів, які так любила носити сама перша леді. Проте, ми акцентуємо увагу на іншій прикрасі — годиннику бренду Piaget, створеному для картини за мотивами оригінального аксесуара. Жовте золото і циферблат з нефриту – красива і важка історія любові до ювелірних творів. 

posts-to-db-Фото 8

“Ярмарок марнославства”, Chanel 

Легендарний модний будинок ніколи не може встояти перед спокусою створити прикраси для потенційно легендарних фільмів. Креативний директор відгадав успіх “Ярмарку марнославства”, а тому ювеліри вдома створили не лише аксесуари для фільму, а й цілу лінійку під назвою “Беккі Гострий”. Підвіска з діамантами та бірманськими рубінами, яке носить у фільмі Різ Уізерспун, було створено за мотивами першої прикраси Коко Шанель, яка втілила в життя ще в 1932 році. 

posts-to-db-Фото 9

“Мулен Руж”, Стефано Кантурі 

Якби не розкішне діамантове кольє-чокер із фільму Лурмана “Мулен Руж”, ми б і не дізналися, наскільки примхливою є Ніколь Кідман. Спочатку прикраса для зйомок мала зробити будинок SwarovskiАле актриса відмовилася з’являтися в кадрі в низькопробних “скляшках”. Так, творці картини звернулися за допомогою до ювеліра Стефано Кантурі, який створив легендарне кіноприкраса вагою понад 2,5 кг, прокат якого коштував 10 мільйонів доларів. 

posts-to-db-Фото 10

Читай також: Знакова дата: Переможці премії “Оскар” у рік вашого народження

“Турист”, Роберт Прокоп 

Стильний, але досить примітивний фільм “Турист” має дві головні причини для його перегляду – Анджеліна і Джонні. Тепер ми готові додати ще й третю. Упевнені, ви не зможете собі відмовити в задоволенні знову помилуватися розкішним діамантовим чокером головної героїні, який ювелір Роберт Прокоп переробив із старовинної тіари. 

posts-to-db-Фото 11

“Королева Монако”, Cartier 

Фільм про Грейс Келлі “Принцеса Монако” епічно провалився в прокаті, та й критики не вважали його гідним байопіка про життя легендарної актриси, але як стильний фільм він точно запам’ятався. Абсолютно всі прикраси було створено ювелірами Cartierі створені за мотивами оригінальних аксесуарів Грейс. Найвідомішими є рубінова діадема і кольє, що складається з трьох діамантових ниток. 

posts-to-db-Фото 12

“8 подруг Оушена”, Cartier 

Та сама прикраса, яку задумала вкрасти група з 8 відчайдушних жінок прямо з шиї відомої актриси на Балі Інституту костюма, було створено за мотивами прикраси 1931 року. Його Жак Картьє створив для махараджі Наванагара, і прикрасив біло-блакитним діамантом “Королева Голландії” Навколо такого легендарного кольє не соромно навіть збудувати цілий сюжет фільму. 

posts-to-db-Фото 13

“МИ. Віримо у кохання”, Cartier  и фургон Cleef & Arpels 

Якщо за справу береться Мадонна, то можна очікувати лише широкого розмаху, гучних імен та найкрасивіших образів. Її фільм “МИ. Віримо в кохання” присвячений одній з найромантичніших історій про віддане кохання ХХ століття Уолліс Сімпсон та принц Едуард, який навіть майже став королем. Американка була однією з найстильніших жінок свого часу, а тому режисерка Мадонна не поскупилася і запросила для співпраці легендарні ювелірні будинки — Cartier  и фургон Cleef & Arpels. На екрані з’являються перлове кольє королеви Єлизавети, сапфірові сережки, діамантовий браслет. Уолліс і безліч інших прикрас, які стали чи не важливішими героями, ніж реальні персонажі. 

posts-to-db-Фото 14

“Великий Гетсбі”, Tiffany&Co 

Баз Лурманн ніколи не скупиться на епічні аксесуари та деталі для своїх фільмів. Знімаючи свій легендарний фільм за мотивами роману Фіцджеральда “Великий Геттсбі”, він задумав переплюнути всі свої попередні успіхи. Так, спеціально для ДейзіМіртл та Джордан ювелірами будинку Tiffany & Co була створена колекція під назвою “синій книга”. Головні герої лінійки – перли, діаманти, платина, а найдорожча прикраса – тіара савойська капуста за понад 335 тисяч доларів. 

posts-to-db-Фото 15

“Війна і мир”, Axenoff прикраси 

Для епічної класичної історії, відтвореної британцями в російських інтер’єрах, творці серіалу “Війна і мир” запросили людину, яка знає, як створювати прикраси зі “слов’янською душею”. Абсолютно всі аксесуари: від тих, що носить Анна Шерер до лаконічних “талісманів” Наташі Ростової з міні-серіалу, створив російський ювелір Петро Аксьонов. Унікальні тіари, емалеві сережки, брошки, а також авторські ескізи художника переплітаються з національними матеріалами — агатом, яшмою, малахітом та рубінами.