UA
RU

Кіномарафон: Вуді Аллен

Редагувати переклад
Самий сімейний, принаймні, точно гучніше і найчастіше говорить про свою сім'ю в кожному своєму фільмі режисер Вуді Аллен у кіномарафоні #guesstheFILMsketch.
Вуді Аллен грає у своєму фільмі

Автор: Саша Смислова

Суть кіномарафону #guesstheFILMsketch, придуманого талановитою художницею Вікторією Семикіною: раз на місяць Вікторія задає ім'я режисера друзям-художникам з різних країн світу, вони малюють сцену з відомого фільму заданого режисера і просять своїх передплатників назвати фільм. Сьогодні у нашому фокусі – найсімейніший з голлівудських режисерів Вуді Аллен.

Ми попросили учасників кіномарафону показати свої роботи та відповісти на два запитання:
1. Який фільм Вуді Аллен неодмінно має подивитися кожен?
2. Хто ваш улюблений персонаж із фільмів Вуді Аллен і чому?

Nathalie Mineau
@_nathaliemineau

1. "Матч Поінт" - не найвиразніший з фільмів Вуді Аллена, але він залишається одним з його найдоступніших і, як і раніше, стимулює перегляд навіть після кількох переглядів!

2. Жасмін (Кейт Бланшетт) із фільму «Блакитний жасмин». Ми стежимо за падінням розореної жінки, яка на краю прірви намагається зберегти видимість свого колишнього високого соціального статусу. І тут ми знову стикаємося з «фішками» режисера: неврозом, іронією, відмінним чорним гумором і жорстокою неминучістю долі, як і в «Матч Поінт».

Вуді Аллен фільм Матч Поінт

Олександра Джиганська
@alexandradzh

1. «Все, що ви завжди хотіли знати про секс, але боялися запитати» один із найабсурдніших, кумедних, але маловідомих його фільмів.

2. Аллен, хоч і досить суперечливий персонаж, найчастіший герой своїх фільмів. Його ранні ролі приваблюють гумором, цинізмом та дотепними діалогами.

Вуді Аллен фільм Все що ви хотіли знати про секс але боялися спитати

Ганна Матвєєва
@illustrator_anna_matveeva

1. Я не знаю нікого, хто б не любив історію Вудді! Мені подобається, що він закохується в пару-трійку акторів і вводить їх у фільми знову і знову! Це забавно. Для марафону я обрала комедію «Віккі, Крістіна, Барселона», не вагаючись ні секунди. Закручена історія, чудові краєвиди Барселони. Ностальгія за теплом, літом, морем. А музика, що западає в душу, яку потім шукаєш і довго наспівуєш, ах! До того ж фільм про художників.

2. Фаворит-Вікі (Ребека Холл) з «Вікі Крістіна Барселона». Перфекціоністка, що потрапила до міста романтики, пригод та пристрасті. Не можна було їй туди потикатися, адже перевернеться весь спосіб життя, а без підготовки таке пережити не просто! Щоразу сміюся від душі, спостерігаючи. Також рекомендую до перегляду "Матч Поінт"! Але це вже зовсім інший настрій (посміхається).

фільм Вуді Аллена Вікі. Крістіна. Барселона

фільм Вуді Аллена Вікі. Крістіна. Барселона Пенелопа Круз

Юлія Тверітіна
@yuliiatveritina

1. "Енні Холл". Жахливо смішний фільм! А взагалі мені особливо подобаються ті картини Вуді Аллена, у яких іскрита богемна атмосфера Нью-Йорка та Парижа минулого століття.

2. Сам Вуді Аллен. Особливо в тих фільмах, де він скромний, незручний, інтелектуальний і гранично неврастенічний.

Вуді Аллен фільм

Вуді Аллен Сплячий фільм 1

Вуді Аллен Любов та Смерть 1

 

Читайте також: КІНОМАРАФОН: КВЕНТИН ТАРАНТИНО (ЧАСТИНА 1)

Катерина Колпакова
@sion_sion_sion

1. «Кохання та Смерть». Гомерично кумедна, блискуча пародія, таке собі інтелектуальне хуліганство. Геніальний монолог Соні та діалог, складений з творів Ф.М. Достоєвського назавжди врізається на згадку (посміхається).

2. Сам Вуді Аллен, тобто кожен головний герой практично кожного фільму. Тому що навіть у тих фільмах, де Вуді Аллен не знімався сам, мене не залишає відчуття, що роль була написана для нього самого.сміється).

фільм Вуді Аллен

кадр з фільму Енні Холл

Єлизавета Слівінська
@sliwinska_illustration

1. «Північ у Парижі». Він показує саме такий Париж, що хочеться бачити. Знову вдихає романтику у нього. Ну і ще він дуже гарний та легкий.

2. Адріана (Маріон Котійар) у фільмі «Північ у Парижі». Відповідь теж банальна і проста, обидві вкрай симпатичні – і Маріон, і її героїня. Тому в цій ролі вона була дуже органічною. Загалом фільм дуже настроювальний, атмосферний, легкий та головне, малювальний. Прямо садити з келихом вина і малюй кадр за кадром (посміхається).

Все, що хотіли знати про секс, але боялися спитати

Саша Смислова
@smyslova_sasha

1. «Кохання і смерть». Це насамперед дуже смішно! Чого тільки вартий усім відомий діалог про кохання Соні та Наташі.

2. Борис (Вуді Аллен) у фільмі «Кохання та смерть». Далеко не досконалий персонаж, часом нерішучий і навіть боягузливий, але дуже чарівний і смішний.

фільм Любов та смерть

фільм Аллена "Кохання та смерть"

Олександра Матвєєва
@flaneur_sketches

1. «Кохання та Смерть». Він не залишає шансу не заржати. Він – квінтесенція абсурдного гумору та тонкої іронії, якими наповнюються всі фільми Аллена. Я люблю його за це. Мені його стиль допомагає переключитися від життєвого рівня на якийсь повітряніший, а також подивитися на будь-яку ситуацію зі свого життя з такою ж іронією та посміхнутися будь-якій проблемі.

2. Сам Вуді Аллен. Його прототипи є майже скрізь. Невротичний нікчемний і болісний маленький чоловік, який опиняється в центрі прекрасних подій і людей, покликаних розбурхати його, і його стійка опозиція їм. Або ж герой – агресивна версія його ж.посміхається).

Вуді Аллен фільм з камео

Зінаїда Костюкович
@zinagonzo

1. «Північ у Парижі». Він чарівний, магічний навіть. Частина дії проходить у Парижі 20-х років, і ти відразу згадуєш «Свято, яке завжди з тобою» Хемінгуея та «Ніч ніжна» Фіцджеральда. І мрієш опинитися там разом із головним героєм чи замість нього.

2. Мої улюблені герої у фільмах Аллена – це міста. Напевно, передбачувано, але він справді майстер атмосфери. А взагалі, з його творчістю я познайомилася завдяки Скарлетт Йоханссон, яку він часто знімає. Тож можна, мабуть, її назвати одним із моїх улюблених героїв фільмів режисера.

кадр з фільму Вуді Аллен

кадр Вікі Крістіна Барселона

Читайте також: ВИШОВ ОФІЦІЙНИЙ ТРЕЙЛЕР НОВОГО ФІЛЬМУ «ФЕСТИВАЛЬ РИФКІНА» ВУДІ АЛЕНА

 Маша Спроге
@sprojka

1. Все-таки, Вуді Аллен, це насамперед діалоги. Хоч і не позбавлені естетики. Але діалоги — це те, що він дізнається відразу. Тому фільмом must have у нього я назвала б «Енні Холл». Це "візитна картка" автора. Після нього складається враження, що ви знайомі. І ці почуття, думки відгукуються під час подальших переглядів.

2. Звісно ж, жінки з його фільмів! Такі різні, неймовірні і остаточно не розгадані.

фільм Аллена "Ені Холл"

 

Читайте також: КІНОМАРАФОН #GUESSTHEFILMSKETCH: УЕС АНДЕРСОН

Катерина Плаксіна
@katya_plaxina

1. «Північ у Парижі!» Це ж картини у картині! Фільм винятково атмосферний, повітряний та красивий за кольором. Деякими він сприймається як «надто солодкий». Але для мене це швидше за бонус. Цей фільм просто казково гарний, щоб розглядати його з кадрів та малювати. Так, зізнаюся, для мене великий плюс, що самого Вуді Аллена у фільмі немає.посміхається).

2. Його головні героїні. Вони – красиві, складні та імпульсивні. Я не думаю про них, не розгадую, я просто ними милуюсь. У фільмі «Північ у Парижі» неймовірно гарна Адріана (Маріон Котійар). Вона наш витончений провідник у чарівний світ паризької богеми, у світ де живе Дега, Гоген, Далі. А які шикарні кадри в кабарі, де сидить та малює Тулуз-Лотрек! Мені відразу ж захотілося переглянути його приголомшливі малюнки танцівниць. Ну і помалювати Адріану – чудовий образ.

Вуді Аллен Північ у Парижі Коійяр

Аллен Північ у Парижі Далі

Аллен Північ у Парижі кабарі

А хто ваш улюблений герой із фільмів Вуді Аллена?

Статті на тему