UA
RU

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс

Редагувати переклад
Їй личить і класика, і вінтаж, і сексуальність, але яка естетика виглядає найбільш органічно? 
Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 1

Одна з найкрасивіших акторок сучасності Джулія Робертс 28 жовтня святкує свій 53-й день народження. У кінобізнесі вона вже три десятиліття, і за цей час у її фільмографії зібралося безліч картин найрізноманітніших напрямків. Проте, що завжди пов'язує між собою будь-яку героїню Джулії Робертс — стильні образи, хоч і по-різному гарні. Сьогодні згадуємо 10 найатмосферніших ролей ідеальної "красуні". 

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 2

"Красуня" 

Цей найуспішніший фільм кар'єри Джулії Робертс точно не потребує. Пізніше вона, звичайно, зіграє і Ерін Брокович, і Елізабет Гілберт, але саме образ Вів'єн для нашої сьогоднішньої іменинниці став фатальним. Саму картину можна вважати коротким путівником по вічно актуальній моді, адже більшість образів "прекрасної леді" 1990-х можна вважати позачасовими.  

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 3

"Наречена, що втекла" 

Переказувати сюжет картини не бачимо сенсу, адже, швидше за все, кожна з вас, наших читачок, задивилася касету зі “Нареченою, що втекла” буквально до дірок. Якщо ж ви шукаєте привід, щоб присвятити півтори години часу вкотре Джулії Робертс та її нерішучості, радимо зробити це лише заради весільних суконь. Коли ще надасться така можливість вивчити вінчальну моду 1990-х років? 

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 4

Читай також: Вийшли “на пенсію”: 7 зіркових бабусь та дідусів, які, як і раніше, виглядають гідно

"Ноттінг-Хілл" 

Грати голлівудських акторок Джулія Робертс почала ще задовго до своєї співпраці із численними друзями Оушена. У романтичній комедії "Ноттінг-Хілл" вона зіграла зірку, яка з волі випадку знайомиться з простим власником книгарні. Небагато магії долі, і ось уже красуня цілує Вілла у виконанні Х'ю Гранта. Щоб дізнатися, чим закінчиться ця історія мезальянсуВам доведеться звернутися до ранньої творчості Джулії Робертс. 

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 5

“Ерін Брокович" 

Назвати модним або навіть стильним фільм про боротьбу простої і не надто освіченої жінки язик не повертається. Однак саме в сміливості, яскравості і навіть певній вульгарності Ерін Брокович таїться та зовнішня манкість картини. До речі, героїня, чиє життя стала сюжетом для фільму, також з'явилася в епізодичній ролі — офіціантки ресторану. Іронічно, але звали її саме Джулія. 

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 6

“Одинадцять/дванадцять друзів Оушена” 

В історії про великих аферистів, шахраїв та маніпуляторів Джулії Робертс пощастило зіграти одразу кілька ролей. Так, вона побувала і коханою жінкою Френка, і постала в ролі Джулії Робертс. Без її перетворення на відому "красуню" задум із викраденням Імператорського яйце Фаберже розбився б у пух і порох. Фільм початку 2000-х за сучасними мірками складно назвати красивим, але стиль кожного з героїв цікавий його абсолютним співзвуччю з особистістю персонажа. 

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 7

"Війна Чарлі Вілсона" 

По-перше, якщо вас цікавлять фільми, засновані на реальних подіях, то «Війна Чарлі Уілсона» вже має безперечну перевагу. По-друге, платинова блондинка Робертс, яка розмірковує про політику — видовище, яке має побачити кожен. Навіть якщо складнощі ведення війни СРСР проти Афганістану, і користь, якої вдалося з цього досягти американцям, вас не цікавлять, аристократична краса Джулії Робертс гідна перегляду.  

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 8

Читай також: Дух свята: Концепція ugly-sweater, та її сучасне переосмислення

"Посмішка Мони Лізи" 

Ретро-драма, яка розкриває проблеми місця жінки в 1950-х роках, заслуговує хоча б на один перегляд. Головна героїня, яку і грає Робертс, сильна особистість, яка вірить у те, що для людини слабкої статі можуть відкриватися ті ж самі дороги, що й для представників сильного ґендера. Свої принципи вона намагається насадити і юним умам – дівчатам привілейованого навчального закладу. Чи вдасться у неї змінити звичку жінок бачити себе як покірна і тиха “лялечка”? Для того, щоб дізнатися, доведеться подивитися "Усмішку Мони Лізи".  

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 9

“Їж. Молись. Кохай.” 

Складно говорити про те, що гучний роман, а також фільм, випущений йому слідом, є просто поп-трактуванням вічного питання пошуку свого шляху в житті. Єдине, що можна назвати Елізабет Гілберт, що стоїть у картині з автобіографічної книги, — безсумнівно образи головної героїні. Цікаво спостерігати за тим, як вона майстерно підлаштовує гардероб під зміни, що відбуваються всередині її душі. 

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 10

“Серпень: Графство Осейдж" 

Жодних перебільшень, а лише наша суб'єктивна думка та підтвердження Кіноакадемії: “Серпень: Графство Осейдж” – один із найуспішніших фільмів за всю кар'єру Робертс. Його камерна атмосфера та участь зірок світового рівня принесла картині кілька номінацій на “Оскар”. Завдяки сюжету, що ґрунтується на однойменній п'єсі Трейсі Леттса, та обмеженому простору, в якому розвиваються його події, вдається посягнути всю глибину взаємин між родичами. Не таких уже відмінних від тих, що є в наших родинах.  

Не просто красуня: 10 найстильніших кінообразів Джулії Робертс-Фото 11

"Фінансовий монстр" 

Оцінити холодну красу одного з останніх успішних хітів Джулії Робертс вдасться лише шанувальникам суворості. Без зайвих слів, прикрашання образів героїв режисерові Джоді Фостер вдалося створити картину, яка тримає глядача в напрузі до кінця. Сьогоднішня іменинниця у ролі режисера шоу “Фінансовий монстр” виглядає дуже переконливо та по-своєму стильно. 

Статті на тему