Edit page title Чому потрібно дивитися "Емілі в Парижі" - стильні образи
Edit meta description Інші причини подивитися найстильніший фільм 2020 року. На перший погляд новий міні-серіал виробництва Netflix - збори найпоширеніших

Close edit interface
UA
RU

США vs. Франція: 7 ключових модних прийомів головної героїні "Емілі в Парижі"

Редагувати переклад
Інші причини подивитися найстильніший фільм 2020 року. 
США vs. Франція: 7 ключових модних прийомів головної героїні "Емілі в Парижі"-Фото 1

На перший погляд, новий міні-серіал виробництва Netflix— зібрання найпоширеніших кліше про Париж і французів, американців і про те, як швидко зможе заокеанський позитив подолати товсту стіну відчуження та екзистенціалізму європейців. Звичайно, "Емілі в Парижі" як поп-робота не позбавлена ​​своїх недоліків, що виражаються і в цілком банальному сюжеті, і передбачуваності розв'язки. Втім, нас цікавить кіноновинка виключно як своєрідна екранна Біблія сучасного стилю.   

Нічого іншого крім шедевра мода-Сегмента кінематографа не можна було очікувати, якщо за справу взялася Патриція Філд. Вона неодноразово номінувалася за визнання своїх костюмів на премію "Оскар" і вигравала заслужені нагороди. Саме вона одягали героїнь “Сексу у великому місті”, “Диявол носить Prada”, “Дурнушка”, “Шопоголик” та багатьох інших. Патриція майстерно і в прямолінійних образах зуміла продемонструвати різницю між паризьким шиком і американською модою. Проте, саме Емілі у виконанні Лілі Коллінз демонструє свіжий погляд на еклектизм змішування вуличної моди та кутюра. Реінкарнація культових образів Одрі Хепберн, різноманітність фарб та принтів, тренди формату обов'язковийта жіночність сучасних  міленіалів- Детально вивчаємо всі принади наймоднішого серіалу 2020 року.  

США vs. Франція: 7 ключових модних прийомів головної героїні "Емілі в Парижі"-Фото 2

Флористика 

Неважко помітити, що більшість виробів з гардеробу Емілі відрізняються яскравими принтами та кольорами. Однак, один фаворит у неї все ж таки є, і це мотиви квіткових букетів, ніжних флористичних аплікацій та алюзій на гобеленові орнаменти. Найчастіше вона вважає за краще використовувати улюблений візерунок у розрізі романтичної моди, приміряючи сарафани сміливої ​​довжини з відкритими плечима, і кокетливо підкреслюючи осину талію широкими поясами. 

США vs. Франція: 7 ключових модних прийомів головної героїні "Емілі в Парижі"-Фото 3

Читай також: Таємний роман: Колишній Емми Робертс одружився з моделлю Victoria's Secret — екс-дівчиною Ді Капріо

міні 

Для дівчини мініатюрного зростання одягати образи міні-довжини — сміливе та провокаційне рішення. Втім, якщо у вас, як і у Лілі Коллінз завищена талія, вибір екстремальних коротких луків для вас не зможе обернутися катастрофою. Емілі з першого дня роботи в паризькому офісі носить стильні міні-спідниці, нітрохи не соромлячись свого кохання до трендової довжини. У героїні Коллінз потрібно повчитися і сміливості, і вмінню маневрувати на межі фолу.  

США vs. Франція: 7 ключових модних прийомів головної героїні "Емілі в Парижі"-Фото 4

Колорблокінг 

Ми вже підкреслювали той момент, що Емілі, як дівчина відкрита, чесна і зворушлива, не боїться грати з поєднанням часом найрізноманітніших відтінків. Так, вона любить поєднувати яскраві пальта і твідові жакети з речами в і без того яскравий принт, підкреслюючи свою пристрасть до еклектичності. Пальто відтінку фуксії - наш спеціальний лідер, адже саме з його появи в кадрі починається поступова асиміляція Емілі в Парижі. При цьому героїня не позбавляється меж своєї ідентичності, а лише збагачує її новими фарбами. 

США vs. Франція: 7 ключових модних прийомів головної героїні "Емілі в Парижі"-Фото 5

Аксесуари 

Особливе місце серед усіляких складових гардеробу юної американки з легкої руки Патріції Філд займають аксесуари. Саме за допомогою клатчів-диско-куль, міні-баулів з довгою бахромою та замальовок на тему мультиплікаційних героїв Емілі вдається щоразу підкреслювати свій грайливий характер та кокетливість personality. Якщо у вас немає можливості продемонструвати всю саркастичність своєї натури в розрізі офісного дрес-коду, беріть приклад з Емілі та її вміння виразити себе за допомогою лише одного предмета гардеробу. 

США vs. Франція: 7 ключових модних прийомів головної героїні "Емілі в Парижі"-Фото 6

Читай також:Жертва COVID-19: У віці 81 року помер легендарний кутюр'є Кензо Такада

клітка 

Поступово із типової американки героїня нового хіта Netflixперетворюється на дівчину з більш витонченим смаком, переймаючи  мода-поводки парижанок. Не подумайте, аж до фінальної серії вона різко виділяється на тлі богемних, але стриманих у своїх модних уподобаннях подруг із Франції, але її гардероб поповнюється декількома знаковими деталями made in Париж. Клітина - один із таких запозичених прийомів, який дівчина за старою звичкою комбінує з яскравими Мартенсамі, не забуваючи про своє походження. 

США vs. Франція: 7 ключових модних прийомів головної героїні "Емілі в Парижі"-Фото 7

косухи 

Пастельні і газолінові — бунтарський характер, що підкреслюють її. Дівчина не звикла сидіти на місці та користуватися винаходами минулого. Вона завжди прагне внести новизну в консервативний план роботи французів. За допомогою шкіряних курток нестандартних кольорів Патриція Філд підкреслила зухвалість, властиву Емілі, яка особливо яскраво проявляється в її експериментах із поєднанням ніжних рюшів, воланів та яскравої шкіри. 

США vs. Франція: 7 ключових модних прийомів головної героїні "Емілі в Парижі"-Фото 8

 

Кардигани 

Верхній одяг - незаперечна пристрасть Емілі, яку не здатний віднадити навіть перебільшений паризький шик. Головна героїня міні-серіалу – дівчина серйозна, незважаючи на показну веселість. Консерватизм їй не притаманний, але вона знає, як потрібно за допомогою одягу окреслити межі особистого та ділового світів. Кардигани, що часто облягають, тонкі і нагадують деталі образів типових перших леді, у виконанні Емілі також стають fashion-декламацією, додаючи їй очок у професійному плані. 

Для того, щоб відчути всю різноманітність сучасних трендів, необов'язково переглядати різноманітність подіумних образів сотень існуючих брендів. Патриція Філд зробила всю роботу за нас, визначивши не лише найактуальніші силуети, модні формули та стилі, але й поставивши траєкторію руху. Якщо ви знаходитесь у пошуку своєї власної естетики, і поки не розумієте, як саме можна поєднати різнопланові речі, які подобаються вам однаково, варто подивитися на fashion-твори Філд.  

Її Емілі жива, енергійна та “актуальна”, як би претензійно це не звучало. Поєднувати туристичні аксесуари та кутюрнісумки, носити кілька видів клітин одночасно і не соромитися використовувати культурні модні коди - в цьому полягає особлива атмосфера  реінкарнаціїнайстильніших серіалів за всю історію.  

Статті на тему