UA
RU

Стиль у фільмі Тома Форда "Під покровом ночі"

Редагувати переклад
У Місяць кіно на Marie Claire Ukraine ми попросили стиліста Оксану Шульц докладніше розповісти, у яких образах утворюється головна героїня і як це пов'язано із сюжетом. 

Стиль у фільмі Тома Форда "Під покровом ночі"-Фото 1

Оксана Шульц, стиліст

Шик та блиск, метафан, спалахи камер, дзвін келихів на відкритті виставки.

З перших кадрів читається маніфест від оскому цивілізаційної мішури, вульгарності, стандартів та цілей, втома і порожнеча, спотворені силою гравітації та культурою споживання.

Стерильна біла галерея, ідеальна картинка та тендітна красива жінка, яка ніколи не спить. Її «щасливий красень, який щасливий і вродливий» не прийшов.

І все це під саундтрек, від якого мурашки по шкірі: Абель Коженівський Nocturnal Animals.

І так дві години – 116 хвилин, у яких кожен кадр може стати листівкою, ідеальний інтер'єр, світло, колір, пропорція, деталі. Це другий фільм Тома Форда "Під покровом ночі" "Nocturnal Animals".

Сюжет складається з трьох вимірів:

справжнє

В даний час галеристка Сьюзан з шикарним волоссям, із строгим укладанням, ідеальним коктейльним макіяжем, в одязі за силуетом бездоганного крою, на високій шпильці.

"Хіба я маю право бути нещасною?" повторює як мантру. Вона отримує рукопис роману "Nocturnal Animals" від свого колишнього чоловіка, роздруковуючи роман Сьюзан пораниться до крові. Вона одягає домашні окуляри в оправі Tom Ford, затишний светр і з перших рядків дізнається в героїні себе.

Стиль у фільмі Тома Форда "Під покровом ночі"-Фото 2

Події роману

Герої роману сідають у машину і вирушають дорогою через пустелю в нікуди. Переслідування, напруга, страх і розпач, сила та слабкість, боротьба. "Є новини. Відомі методи вбивства. У вашої дружини проломлено череп. Один або два удари бейсбольною битою. Вашій дочці пощастило менше. Її душили. І обох перед цим зґвалтували».

Детектив, як голос у голові, постійно твердить про помсту, і Едвард постійно переглядає кадри насильства.

Стиль у фільмі Тома Форда "Під покровом ночі"-Фото 3

Минуле

«Ми всі перетворюємося на своїх матерів», каже консервативна мама Сьюзан, уродженка Техасу, виховання у консервативній сім'ї. Вона одягнена в тотал лук від Chanel. Випадкова невипадкова зустріч у Нью-Йорку молодого та романтичного письменника та дівчини з вищого суспільства, між ними пристрасть переростає у побутове життя та крах.

Стиль у фільмі Тома Форда "Під покровом ночі"-Фото 4

Ми не можемо знати, що відчувають інші люди і як вони бачать цей світ, поки вони не вербалізують це.

Едвард сублімував розрив, зраду і втрату дитини, що не народилася, у своєму романі, заглушивши голос у своїй голові, що твердить про місце/revange, як на картині.

І відкритий фінал, який кожен, залежно від того, що шепоче голос у голові зрозуміє, по-своєму.

Колажі: Марія Водзинська

 

Статті на тему