UA
RU

Про компанію

Marie Claire Ukraine – видання для жінок та жінок. Ми говоримо про останні модні тенденції та вивчаємо соціокультурну ситуацію в Україні та світі, ділимося цікавими новинами з життя зірок та пишемо рецензії на бестселери та новинки кінопрокату.

Девіз Marie Claire - Think smart. Look amazing!». Це означає, що на сторінках сайту ви знайдете завжди актуальну та корисну інформацію про моду та культуру, красу та суспільство, зірок та подорожі.

Сайт marieclaire.ua пропонує читачкам стати частиною ком'юніті, де жінка приміряє не лише традиційні ролі, прийняті в суспільстві, але й може бути різною, такою, якою вона хоче сама.

Головний редактор Marieclaire.ua - Ірина Татаренко

Ірина Татаренко – шеф-редактор Marie Claire, журналіст, автор книг, автор та викладач курсу «Глянцева журналістика» (Media Start).

Освіта:

  • менеджер-економіст (СумДУ),
  • журналіст (Інститут журналістики ім.Т.Шевченка).

Досвід роботи:

  • головний редактор журналу Panorama,
  • автор статей та оглядів та інтерв'ю для L'Officiel, Viva!, «OK! Україна», «Жіночий Журнал», «Zефір», «Мегаполіс», портал BBC Ukraine.

Філософія Марі Claire: Всі жіночі медіа нам твердять ставати найкращою версією себе. Це ж означає, що якою б я не була сьогодні, я недостатньо хороша вже завтра? Це означає, що завжди не дотягую і не відповідаю. А якщо у мене вже зараз взаємність із собою? Неідеальна, але цілісна. Знаю свої переваги і звикла до недоліків. Хочу відкривати лише одну вкладку, перегортати одну обкладинку. Бачити відповіді на свої запитання. Історії, що задовольняють мій допитливий розум. Жінки, які близькі до мене, які можуть бути мною.

Marie Claire its all about ви

Marie Claire журнал із душею та ком'юніті, в рамках якого кожна дівчина може бути самою собою. Ми не холодний глянець, що пишномовно «диктує» зі своїх сторінок моду і культивує буржуазний стиль життя.

 

Marie Claire завжди підтримає твої будь-які починання. У нашій компанії тобі буде весело, цікаво і не доведеться вдавати.

 

Marie Claire - це ти!

Ласкаво просимо у світ Marie Claire Україна!