UA
  RU

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram

  Редагувати переклад
  Ми так часто епатуємо вас "неносибельними" образами деяких героїнь рубрики "10 уроків стилю з Instagram", що цього разу вирішили реабілітуватися і уявити вам цілком земну Мері Ортон.

  Блогер Мері Ортон із Нью-Йорка просто обожнює класичний стиль, і будь-яку її цибулю можна легко відтворити в умовах офісних буднів, корпоративів чи зустрічей із клієнтами. Нам її стиль дуже імпонує, тому не бачимо причин не поділитись цією знахідкою з вами. Швидко підписуйтесь на @maryorton та отримуйте свою дозу натхнення!


  урок №1

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram-Фото 1

  Хто сказав, що велика кількість аксесуарів - це моветон? Інша річ, про які аксесуари йдеться. Якщо ви наслідуєте Мері і одягнете кільця-хулахупи та витончений браслет у парі з делікатними кільцями, додайте трохи цікавих акцентів у вигляді пояса та плетеної сумки «для сендвічів», тоді пройдете навіть найсуворіший фейсконтроль модної поліції.


  урок №2

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram-Фото 2

  Хто б що не говорив, але білий верх та чорний низ ще ніколи й нікого не підводили. Так, скромно, так, лаконічно, зате ніхто не дорікне вам у порушенні дрес-коду. Ортон цікаво обіграє чорно-білий образ за допомогою акцентного пояса та окулярів у футуристичній оправі.

  Читайте також: 10 УРОКІВ СТИЛЮ ВІД ХАННИ БРОНФМАН З INSTAGRAM


  урок №3

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram-Фото 3

  Робота-роботою, але відпочинок ніхто не скасовував! Навіть у цій скупій чорно-білій гамі можна створити стильний та цікавий образ вихідного дня. Солом'яний капелюшок, плетена сумка, великий горох, бахрома на штанинах і останній штрих - червона помада - створять потрібний настрій. 

  урок №4

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram-Фото 4  Перехід на літній час означає, що настав час завести у своєму гардеробі «речі-хамелеони». Наприклад, чорний комбінезон із прямими штанинами. Він неймовірно універсальний: на роботу зберіть образ із комбінезону, піджака, місткої сумки та класичних човників, а на вечірку прихопіть із собою компактну міні-сумку, масивні сережки та босоніжки з делікатними ремінцями.

  урок №5

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram-Фото 5


  Квітковий принт має місце і в діловому гардеробі. Нехай він і не такий кричущий і строкатий, як на літніх сарафанах, але досить помітний, якщо ви взагалі не звикли до яскравих акцентів в офісному образі. Біла строга сорочка зіб'є градус сексуальності - перевірено Мері Ортон!

  урок №6

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram-Фото 6

  Millennial pink хоч і поступився місцем бузковому та фіолетовому, але встиг зробити гучну заяву: жінка може бути і в «несерйозному» рожевому костюмі, адже головне — це не зовнішній вигляд, а професіоналізм. Ми просто в захваті від різнокольорових power suit!


  Читайте також: 10 УРОКІВ СТИЛЮ ОЛІВІЇ КАЛПО З INSTAGRAM

  урок №7

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram-Фото 7

  Ще один ключовий елемент базового ділового гардеробу – чорна спідниця-олівець. Здавалося б, яка тут різноманітність? Але Мері доводить, що навіть цей статичний предмет гардеробу здатний на кардинальні зміни - варто додати дрібний квітковий принт! Сюди як ніколи, до речі, буде блуза в тон. 

  урок №8

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram-Фото 8

  Стиль «препі» - це не тільки для школярок, чия уніформа припускає картату спідницю-плісе та однотонний гольф. Ми, дорослі, теж можемо дозволити собі якусь грайливість в образі на роботу, але не виходить за межі. Дивіться, як віртуозно із цим справляється модний блогер!

  урок №9

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram-Фото 9

  Тим, чий офісний дрес-код дозволяє експерименти, ми радимо урізноманітнити «модне» меню і додати до раціону трохи яскравих суконь. Тут ми бачимо відразу два помітні тренди — соковитий жовтий колір та волани. Те, що потрібне для сірих буднів!

  урок №10

  10 уроків стилю від Мері Ортон із Instagram-Фото 10

  Ще один варіант офісного аутфіту, який передбачає наявність доброго начальника/начальниці. Елегантний темний ромпер з білою облямівкою - це дуже по-літньому, але не зухвало, навіть з урахуванням довжини його нижньої частини. 

  Будьте стильними і поза офісом, і в його рамках!

  Статті на тему