UA
  RU

  15 образів для повернення в офіс

  Редагувати переклад
  Чим ближче до осені, тим більше надії, що ми повернемося до колишнього офісного життя. 
  15 образів для повернення в офіс-Фото 1

  @brooketestoni

  Літо завжди асоціюється з легкістю та правом на неробство — друге особливо актуальне у 2020 році. Пандемія коронавірусу та карантин повністю змінили наш ритм життя, повернувши до нього неквапливість. Нам вдалося озирнутися на всі боки і зрозуміти, що життя, загалом, це не постійна гонка за матеріальними благами. Але прихід осені нагадує, що справі час, потіха година. Так що озброюємося білими сорочками, об'ємними блейзерами, лаконічними костюмами брючними, і вриваємося в нову робочу пору. 

  15 образів для повернення в офіс-Фото 2

  @talisa_sutton

  Давайте залишимо до наступного сезону сукні та повітряні комбінезони, що летять, і повернемося до міської уніформи, де більше простоти, універсальності та строгих ліній. Щоб перехід був менш болючим, радимо не відмовлятися категорично від літніх речей, а вміло міксувати їх із осінньою класикою. 

  Читайте також: СТИЛЬ УСПІШНОЇ ЖІНКИ: 6 УКЛАДОК, ЩО НЕ ПРОТИРІЧАЮТЬ ОФІСНОМУ ДРЕС-КОДУ

  15 образів для повернення в офіс-Фото 3

  @fundachristophersen

  Незамінним атрибутом ваших офісних образів на осінь стане оверсайз-блейзер. Він буде створювати чудовий дует зі slip dress, ансамблем із білої футболки та штанів, а також із комбінезоном. Не варто скидати з рахунків настільки багатофункціональну та універсальну деталь гардеробу. На другому місці за популярністю – брючні костюми. У них можна і в бенкет, і в світ, головне - це правильний супровід аксесуарів. 

  Не втрачають актуальності і прості ансамблі з футболок та штанів. Ця база – найкраще рішення для творчих натур, які можуть грати з прикрасами, додатковими деталями (червоною помадою чи пов'язаною на поясі сорочкою), оригінальними моделями взуття. 

  Ми можемо довго описувати всілякі комбінації та варіації, але краще один раз побачити. Пропонуємо вам добірку з 15 офісних образів на осінь: 

  [mc_gallery id=603514]

  Статті на тему