Edit page title 5 французьких фільмів, які вплинули на світ моди та мистецтва
Edit meta description Для натхнення та приємного проведення часу. Французьке кіно завжди надихало художників та дизайнерів на нові та неординарні рішення. Н

Close edit interface
UA
RU

5 французьких фільмів, які вплинули на світ моди та мистецтва

Редагувати переклад
Для натхнення та приємного проведення часу.
5 французьких фільмів, які вплинули на світ моди та мистецтва.

Французьке кіно завжди надихало художників та дизайнерів на нові та неординарні рішення. Напевно, ви помічали, що мода і мистецтво починають транслювати нам тренди, які спочатку з'явилися на екранах.

Читайте також:Це цікаво: фільми, які були започатковані на реальних подіях

Ми зібрали п'ять фільмів, які перевернули з ніг на голову світ моди, мистецтва та кінематографа та вдихнули нове життя у забуті нами речі.

Андалузький пес

У фільмі розповідається про знаменитого художника Сальвадора Далі та режисера Луїса Бунюеля, про їх дивні сна. Бунюель розповів про сон, де хмара розтинала місяць навпіл з такою ж безжальною легкістю, з якою небезпечна бритва розсікає очне яблуко, а Далі поділився своїм — де з вирубаної руки виповзають мурахи. Так на світ з'явилося перше авангардне кіно, яке відчутно вплинуло як на кіноіндустрію, так і художників.

Амелі

Напевно, один із най легендарніших французьких фільмів. Амелі – дівчина з дуже бурхливою та дивною фантазією. Фільм став одразу улюбленцем багатьох кіноманів. А після його виходу на екрани світ дізнався про композитора-мінімаліста Яну Тьєрсена.

І бог створив жінку

Фільм про волелюбну дівчину, яка не боїться виглядати смішною, яка користується великою популярністю серед чоловіків і яка щиро дивиться на життя. Цей образ допоміг абсолютно по-новому подивитися на образ жінки як на екрані, так і в житті. Також вона стала музою для представників індустрії моди та кіно.

Читайте також: ТРЕБА ДИВИТИСЯ: 5 ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ

Дівчина мостом

Фільма про витончену француженку, роль якої відіграла Ванесса Параді. Історія розповідає про кохання та смуток, про життя у повоєнній Франції. Фільм виконаний у чорно-білій стилістиці, навмисно трохи вигадливій манері, яка відправляє глядача за часів ар-деко.

На останньому подиху

Картина постала в абсолютно новому жанрі, де в центрі уваги «живі історії»: де люди сваряться і миряться, де ефектні кадри Парижа, і довгі філософські розмови в модних кафе, і вільний стиль в одязі, і чарівність героїв-бунтарів, що міцно влаштувалися культурі кінця 20 століття.

 

Статті на тему