Ми виступаємо за різноманіття на подіумі та у глянці!
Настав час згадати, що у світі живе понад 7 мільярдів людей, і кожна людина гідна займатися тією справою, яка їй приносить задоволення. І нехай на подіумі все ще переважають дівчата із європейською зовнішністю, ми бачимо великий прорив. Якби його не було, то не було б цієї статті, присвяченої моделям з Азії. Хто вони і чому так важливо їх підтримувати (хоч би лайками у Instagram)?
Гучно заговорили про Лю Вень після великої статті у The New York Times у 2012 році. Уродженка Хунаня – провінції на південному сході Китаю – Лю змогла досягти небувалих висот у моделінгу. Історія її сходження на Олімп розпочалася у 17 років: скаут помітив її на конкурсі моделей та запропонував роботу. Після того Вень досягла титулу першої моделі з Азії, що взяла участь у шоу Victoria’s Secret, першої моделі з Азії, яку назвали обличчям косметичного бренду Estée Lauder і першою моделлю з Азії, яка потрапила до списку найоплачуваніших манекенниць Forbes. Ні, це ще не все: Лю Вень стала першою китаянкою, яка прикрасила обкладинку американського Vogue. Після цього списку заслуг її співпраця з Calvin Klein та Dolce & Gabbana, зйомки для GQ та Harper’s Bazaar здаються не такими значними.
Незвичайне ім’я, яскраві риси та рожеве волосся зробили Фернанду Лі фавориткою більшості відомих дизайнерів. Дівчина моделювала для таких гучних імен як Louis Vuitton, Tiffany & Co. та Dior. Китайсько-австралійську модель скаут знайшов у торговому центрі. На той момент їй було 16-ть. Не минуло й кількох років, як Лі опинилася у привілейованому списку муз Louis Vuitton. Тоді ж вона й набула своєї знакової риси — рожевого волосся. До речі, Фернанда Лі стала однією з моделей-азіаток, які прикрасили випуск Allure, присвячений дівчатам Сходу.
Суї Хе увійшла в історію після того, як стала першою моделлю з Азії, що відкрила показ Ralph Lauren. Це сталося у 2011 році. Незабаром після свого гучного дебюту, Хе стала другою китайською моделлю, яка пройшла кастинг у Victoria’s Secret Fashion Show (відразу після Лю Вень). Суї Хе народилася у провінції Чжецзян. У 16 років вона взяла участь у конкурсі моделей, і після того почалася її карколомна кар’єра. Зараз у портфоліо дівчата роботи з Vivienne Tam, Dolce & Gabbana, Chanel та Dior.
Читайте також: КОРЕЙСЬКІ БЛОГЕРИ, ЯКИХ ВАРТО ЗНАТИ В ОБЛИЧЧЯ
Су Джу народилася у Південній Кореї, а виросла у сонячній Каліфорнії. Якщо ми скажемо «Су Джу Пак», то в голові відразу виникне образ східної дівчини з платиновим волоссям та рекламні кампанії Chanel із нею ж у головній ролі. Вона стала однією з трьох моделей з Азії, що з’явилися на обкладинці журналу Allure (спецвипуск All-Asian). Ми також бачили Пак на показах Vivienne Westwood, Emporio Armani та Fendi. Але і на цьому перелік її нагород не закінчується. Важко уявити рекламні кампанії MAC Cosmetics та Michael Kors без Су Джу. До речі, 2014 року дівчина стала першою азіатсько-американською моделлю-амбасадором бренду L’Oreal Paris.
Фей Фей народилася у провінції Шаньдун, яка є частиною Китаю. Її кар’єра розпочалася у 19 років, одразу після перемоги у конкурсі моделей. Модельне агентство Elite Models одразу ж запропонувало їй підписати контракт. З того часу вона взяла участь не в одному показі, але найяскравіші – у Miu Miu, Prada та Valentino. Сам Карл Лагерфельд запропонував Сунь стати частиною грандіозного шоу Chanel “Париж-Шанхай”. 2013 року дівчина стала першою моделлю з Азії, яка з’явилася на обкладинці італійського Vogue соло. І насамкінець: Фей Фей Сунь стала третьою моделлю на обкладинці Allure «all-Asian».