UA
RU

5 модних тенденцій, про які варто забути цієї осені

Редагувати переклад
Головні антитренди осені 2020 року.

Цього сезону ми божеволіли по велосипедках, футуристичних окулярах і плетених сумках. Але мода — суперник масових тенденцій, і як тільки вони стають пізнаваними, настав час прощатися. Ми виділили п'ять основних антитрендів осені 2020 року, на які варто звернути увагу, якщо ви хочете виглядати модно. Ось чого потрібно позбутися:

5 модних тенденцій, про які варто забути цієї осені.

@lissyroddyy

1. Окуляри у стилі 90-х

Цієї осені дизайнери радять відмовитися від мінімалізму і поекспериментувати з масивнішими аксесуарами. Мініатюрні окуляри у стилі 90-х, які так люблять Белла Хадід, Кайлі Дженнер та Хейлі Бібер, втрачають свою актуальність. Їм на зміну приходять великі сонцезахисні окуляри, за якими так любила ховатися Вікторія Бекхем. Натхнення шукайте в колекціях Christian Dior, Prada, Elie Saab та Etro.

Читайте також: ГОЛОВНА КОЛІР ОСЕНІ ЗА ВЕРСІЄЮ PANTONE

5 модних тенденцій, про які варто забути цієї осені.

@matildadjerf

2. Велосипедки

Нова альтернатива велосипедкам, в яких встигли сфотографуватися всі зірки вуличної хроніки, — елегантна модель шортів — бермуди. Світ моди беззастережно оголосив велосипеди антитрендом і тепер їх можна носити виключно у тренажерний зал.

5 модних тенденцій, про які варто забути цієї осені.

@lauraslittlelocket

3. «Потворні» кросівки

На жаль, їм не вистачило сил утриматись на модному п'єдесталі. Цей зручний, але дуже суперечливий модний тренд з погляду естетики, добряче втомив. Від кросівок, звичайно, відмовлятися не варто, але «потворні» моделі краще цієї осені замінити більш класичними і нейтральними, в стилі 70-х.

Читайте також: 10 МОДНИХ ФОРМАТІВ СВІТЕРІВ І ДЖЕМПЕРІВ НА ОСІНЬ 2020

5 модних тенденцій, про які варто забути цієї осені.

@christineandrew

4. Шпильки з бісеру

Без сумніву, залиште цей модний аксесуар молодшій сестрі. Восени 2020 року ми носимо масивні сережки та бандани, а шпильки з бісеру забуваємо.

5 модних тенденцій, про які варто забути цієї осені.

@forevervanny

5. Сумки-сітки

Настав час забезпечити конфіденційність вмісту вашої сумки. Сумки-сітки, «начинки» яких може побачити кожен, пішли в минуле. Зовсім інша річ – моделі з колекцій будинків Loewe, Bottega Veneta або The Row. Вони є актуальною та, що найголовніше, практичною альтернативою.

Статті на тему