UA
RU

5 модних уроків від скандинавських it-girls

Редагувати переклад
Їх неможливо сплутати ні з ким іншим!

5 модних уроків від скандинавських it-girls-Фото 1

Сумка говорить багато про вашу особистість

Сила — у сумці, упевнені скандинавські модниці, і ми не звинувачуватимемо їх у зайвій категоричності. І неважливо, чи віддаєте ви перевагу класиці у вигляді принтованої Gucci або сучасну Cult Gaia з дерева, вона повинна говорити про вас і з вами однією мовою. Їх образ може бути позбавлений багатьох важливих моментів, але не аксесуарів. 

5 модних уроків від скандинавських it-girls-Фото 2

Сонцезахисні окуляри не можуть бути надто великими

Хто з нас не любить сховати мішки під очима та інші наслідки бурхливої ​​ночі під великими сонцезахисними окулярами? Скандинавські it-girls перевершили в умінні носити oversize окуляри навіть самих себе. Ще одна перевага цих аксесуарів у тому, що вам не потрібно витрачати кілька годин на макіяж, за ними і так нічого не видно.

Читайте також: МОДНИЙ УРОК: ЯК ОДЯГАТИСЯ МЕРЕЦЯМ МІНІМАЛІЗМУ

5 модних уроків від скандинавських it-girls-Фото 3

Спортивні речі можуть виглядати жіночно

Не так просто вміло змішувати в одному образі речі від відомих дизайнерів і спортивні елементи, але ці it-girls успішно опанували майстерність несподіваних міксів. У їхніх руках звичайний світшот і поясна сумка перетворюються на витвори мистецтва від світу моди. Наступного разу сміливо створюйте ансамблі з трениками та блузками, кросівками та вечірніми сукнями.

5 модних уроків від скандинавських it-girls-Фото 4

Колір - це ваш друг

Якщо вже говорити про страхи скандинавських дівчат, то колір не входить до їхнього числа. Вони з легкістю погоджуються на відтінки, строкаті принти і складні візерунки (навіть якщо все це — в одному образі). І немає жодних причин відмовляти собі у колірному розмаїтті, навіть якщо за вікном сувора осінь або ще більш сувора зима.

Читайте також: ГОЛОВНІ КВІТИ ОСЕНІ 2017

5 модних уроків від скандинавських it-girls-Фото 5

Ваші подружки можуть зробити найгучнішу модну заяву

Розкішні речі, оригінальні аксесуари, яскраве взуття - це чудово, але немає більш правильної прикраси, ніж стильні подружки. Модниці зі Скандинавії не лише разом позують фотографам, а й подорожують, розпускають плітки, їдять галасливими групками. Іноді вони навіть одягаються у одному стилі. Перед нами мода, помножена у кілька разів.

Джерело фото: instagram.com/polliani

Статті на тему