UA
  RU

  5 кроків до створення ідеального гардеробу

  Редагувати переклад
  Чи відчуваєте ви, що ваш стиль не працює на вас? Почніть із гардеробу!
  
  5 кроків до створення ідеального гардеробу-Фото 1

  #1

  Почніть з головного - переберіть усі речі, які знаходяться у вашій шафі. У виведенні формули свого стилю вам не обійтися без таких речей, як прибирання. Дістаньте кожну (в буквальному значенні) річ і вирішіть «бути чи не бути». Проводьте ревізію гардеробу перед кожним сезоном, тільки там вам вдасться з'ясувати, яких пазлів не вистачає для повної картинки, а які зайві. 


  5 кроків до створення ідеального гардеробу-Фото 2

  #2

  Тепер, коли ви визначилися з роллю кожної речі у вашому житті, організуйте гардероб. Поділіть одяг за категоріями (сукні, топи, штани тощо), а потім за кольорами. Так вам буде значно простіше зрозуміти, чого не вистачає вашому гардеробу. А ще це зведе до мінімуму час, який ви витрачаєте вранці на пошук тієї чи іншої речі.


  Читайте також: ВАРІАНТИ Є: ІДЕЇ НАРЯДІВ З ТОПАМИ, ВІД ЯКИХ МИ БЕЗ РОЗУМУ

  5 кроків до створення ідеального гардеробу-Фото 3

  #3

  Якщо ви ще не формували базовий гардероб, то саме час! Сенс його в тому, що кожна річ поєднується одна з одною, а це робить збори на роботу чи вечерю з друзями ще простіше. Зазвичай база складається з однотонного одягу простого крою. Найчастіше стилісти мають на увазі під базовим гардероб білу сорочку, спідницю-олівець, джинси, блейзер, маленьку чорну сукню, чорні штани, але цей набір може змінюватись в залежності від сезону.  


  5 кроків до створення ідеального гардеробу-Фото 4

  #4

  Але це зовсім не означає, що у вашій шафі не знайдеться місця для цікавих речей. За правилами вони повинні займати 30% вашого гардеробу. Серед них може бути червоне вечірнє плаття в підлогу або строката блуза з рюшами. Єдина умова: цей одяг повинен добре на вас сидіти і шалено вам подобатися. 

  Читайте також: 10 ЯСКРАВИХ ТРЕНДІВ ЦЬОГО ЛІТА  5 кроків до створення ідеального гардеробу-Фото 5

  #5

  Зараз, коли ваш гардероб очищений від усіх чужорідних елементів, розподілений за категоріями та повністю укомплектований, настав час спробувати скласти ансамблі. Якщо ви все зробили правильно, ваша картинка складеться. Повірте, такий підхід до стилю та організації гардеробу суттєво заощадить ваш час та нервові клітини. 


  Джерело фото: unsplash.com

  Статті на тему