Закрити
UA
Мода

5 життєвих уроків від відомих художників

Поділись:

Незабаром видавництво ArtHuss порадує нас своєю черговою новинкою – бестселером Вілла Гомперца.Думай як художник“.
posts-to-db-Фото 1

Що вони робили та роблять? Про що вони думали та думають? Як народжувалися і народжуються арт-шедеври і в чому їхня справжня цінність? Про це все пропонуємо прочитати в книзі редактора мистецтв Бі-Бі-Сі, а поки що — порція натхнення, заряд самоіронії та любові до життя від найкращих художників світу.

урок №1

Не маючи нічого, він зробив усе! Тистер Гейтс, американський скульптор, який, за його словами, перетворив околиці Чикаго на “мініатюрний Версаль”, перш ніж досягти слави, сам жив у нетрях. Своєю місією вважає облагородження району, де живе.

Хто він тепер: замовник-забудовник, що торгує як художник, чи художник, який торгує як замовник-забудовник?

урок №2

Потрібно завжди шукати різні шляхи реалізації себе, як це робила Бріджет Райлі, англійська художниця, одна з найбільших представників оп-арту

І це був час нового старту. Вона провела попередні роки зануреною в яскраві кольори, але тепер її настрій став похмурішим. Настав час “плану Б”.

Читайте також: 5 ПРИЧИН, ЧОМУ ВАМ ВАРТО ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ХУДОЖНІЙ ЛІТЕРАТУРИ

урок №3

Ідіть за покликом душі, адже так важливо, що ви відчуваєте.

Наступні кілька років вони кочували, жили у фургоні, милися на автозаправках та демонстрували свої специфічні художні ритуали на маргінальних фестивалях та інших невеликих майданчиках.

— така відома перформансистка світу Марина Абрамович та Улай жили, працювали та були щасливі.

урок №4

Планування та професіоналізм – гарантія успіху від бельгійського живописця Люка Тюйманса, роботи якого несуть сильне емоційне нагадування

Відправною точкою в його малюванні є не той момент, коли він встає, мачає пензель у фарбу і вперше підходить до порожнього полотна. І не ніч напередодні, бо він перебирає варіанти за обідом. Іноді це починається за кілька місяців, а то й років до того, коли якийсь випадковий образ приверне його увагу.

урок №5

Жити і творити — незважаючи ні на що. Саме так мислив голландський художник, якого цікавила таємна суть явищ та складний внутрішній світ людей.

Рембрандт працював до кінця життя і жодного разу не зробив кроку назад – його не зламали ні банкрутство, ні смерть коханки і єдиного сина.