Незабаром видавництво ArtHuss порадує нас своєю черговою новинкою – бестселером Вілла Гомперца.Думай як художник“.
Що вони робили та роблять? Про що вони думали та думають? Як народжувалися і народжуються арт-шедеври і в чому їхня справжня цінність? Про це все пропонуємо прочитати в книзі редактора мистецтв Бі-Бі-Сі, а поки що — порція натхнення, заряд самоіронії та любові до життя від найкращих художників світу.
Не маючи нічого, він зробив усе! Тистер Гейтс, американський скульптор, який, за його словами, перетворив околиці Чикаго на “мініатюрний Версаль”, перш ніж досягти слави, сам жив у нетрях. Своєю місією вважає облагородження району, де живе.
Хто він тепер: замовник-забудовник, що торгує як художник, чи художник, який торгує як замовник-забудовник?
Потрібно завжди шукати різні шляхи реалізації себе, як це робила Бріджет Райлі, англійська художниця, одна з найбільших представників оп-арту
І це був час нового старту. Вона провела попередні роки зануреною в яскраві кольори, але тепер її настрій став похмурішим. Настав час “плану Б”.
Читайте також: 5 ПРИЧИН, ЧОМУ ВАМ ВАРТО ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ХУДОЖНІЙ ЛІТЕРАТУРИ
Ідіть за покликом душі, адже так важливо, що ви відчуваєте.
Наступні кілька років вони кочували, жили у фургоні, милися на автозаправках та демонстрували свої специфічні художні ритуали на маргінальних фестивалях та інших невеликих майданчиках.
— така відома перформансистка світу Марина Абрамович та Улай жили, працювали та були щасливі.
Планування та професіоналізм – гарантія успіху від бельгійського живописця Люка Тюйманса, роботи якого несуть сильне емоційне нагадування
Відправною точкою в його малюванні є не той момент, коли він встає, мачає пензель у фарбу і вперше підходить до порожнього полотна. І не ніч напередодні, бо він перебирає варіанти за обідом. Іноді це починається за кілька місяців, а то й років до того, коли якийсь випадковий образ приверне його увагу.
Жити і творити — незважаючи ні на що. Саме так мислив голландський художник, якого цікавила таємна суть явищ та складний внутрішній світ людей.
Рембрандт працював до кінця життя і жодного разу не зробив кроку назад – його не зламали ні банкрутство, ні смерть коханки і єдиного сина.