UA
RU

5 золотих правил базового гардеробу, які більше не діють

Редагувати переклад
Ми намагаємось вибудовувати гардероб за тими законами, які були перевірені роками. Але ж час іде і все змінюється. 

Стилісти обіцяють нам, що, зібравши базовий гардероб, ви перестанете мучитися від головного болю, який породжує питання «Що надіти?». Але розпливчасте уявлення про універсальність речей оточене безліччю міфів та легенд. Ми спробуємо розібратися, які правила не діють. 

5 золотих правил базового гардеробу, які більше не діють.

1. Базовий гардероб має бути виключно нейтрального кольору

Багато хто вважає, що базовий гардероб повинен повністю складатися із чорного та білого, інші — що з усіх відтінків бежевого. Згодні, поєднувати речі в рамках такої убогої палітри зовсім не складно (білий верх - чорний низ), але іноді така лаконічність віддає нудьгою. 

Тому при складанні базового гардеробу орієнтуйтесь на всю палітру кольорів. Вибирайте одяг, який гармонує між собою і найкраще підходить вашому образу. Не забувайте, що деякі відтінки можуть підкреслити колір обличчя, а деякі виділити зморшки та недосконалості. Пам'ятайте, що немає кольорів, які вам не підходять, є просто невідповідні відтінки цього кольору. 

Читайте також: МІКРОТРЕНД: ДЕТАЛЬ ОСІННОГО ОБРАЗУ, ЯКА ВИВЕДЕ ВАС У ЛІДЕРИ FASHION-ГОНКИ

5 золотих правил базового гардеробу, які більше не діють.

2. Існує чарівний список одягу, який підходить абсолютно всім

Здається, такий список існує, але ніхто не замислюється, що для кожного він свій. Адже в його основі ваша індивідуальність, а другий такою, як ви, просто нема. Особливості фігури та кольоротип, смак та спосіб життя – все це має велике значення при складанні бази.

Наприклад, жінці, яка веде активний спосіб життя, не потрібна колекція босоніжок на 15-сантиметровому підборі, а якщо ви проводите час у колі творчої натури, тоді у вашому гардеробі немає місця для суворого чорного костюма. Але це все умовності. Ніхто, крім вас, не може скласти цей універсальний список — однак маленька чорна сукня, яку Коко Шанель звела в ранг безсмертної класики, безперечно, стане в нагоді всім.

5 золотих правил базового гардеробу, які більше не діють.

3. Базові речі завжди будуть у тренді і ніколи не вийдуть із моди

Звичайно, класичний бежевий тренч ще довгі роки залишиться в зоні «недоторканих речей», але мода змінюється кожен сезон, і далеко не весь одяг може залишатися актуальним вічно. Класичний приклад: подовжений кардиган. Ще кілька років тому всі носили цю суперкомфортну річ і щиро вірили, що вона ніколи не вийде із моди. Але минуло кілька сезонів, і довгі трикотажні кардигани практично зникли з модної сцени.

Тому вірити в те, що можна зробити покупку та назавжди закрити основну частину базового гардеробу, практично неможливо.

Читайте також: ВІДТІНКИ ОСЕНІ: ВИЗНАЧУЄМО 10 ГОЛОВНИХ КВІТІВ НОВОГО СЕЗОНУ 2020

5 золотих правил базового гардеробу, які більше не діють.

4. У базовому гардеробі немає місця модним акцентам

Величезною помилкою є впевненість у тому, що базовий гардероб може чудово працювати без модних аксесуарів. Саме завдяки цим дрібним деталям легко побудувати стильні та гармонійні поєднання.

Невелика хитрість: базову колекцію аксесуарів потрібно збирати з такою самою ретельністю, як і базовий гардероб.

5 золотих правил базового гардеробу, які більше не діють.

5. Жодних принтів та додаткових деталей у базовому гардеробі бути не може

Базовий одяг вважається чимось лаконічним і нейтральним (у стилі The Row), проте одяг з принтом може знайти своє місце в базовому гардеробі. У більшості випадків принт ніяк не впливає на сумісність, тому не соромтеся додавати речі в горох, смуги або з написом до свого базового гардеробу та поєднувати їх з більш нейтральними предметами.

Статті на тему